Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetoválásokat kedvelő fiúk/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetoválásokat kedvelő fiúk/ férfiak nektek bejönne, ha egy lánynak a szeme is tetoválva van vagy az kizáró tényező lenne?

Figyelt kérdés

Nem, nem arra vagyok kíváncsi, hogy ez milyen veszélyes meg milyen rossz lesz később, pontosan tudja mindenki. Adott egy testmódosításokat kedvelő lány, de semmi nagyon durva, tetkók piercingek, ilyenek aztán az lenne a kérdés, hogy ez mennyire lenne vonzó vagy taszító, fekete színről lenne szó.

Itt egy kis segítség, hogy könnyebb legyen elképzelni:

[link]



2021. szept. 27. 19:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Mellkason, és egyéb más helyen lévő tetkó OK, az jöhet, de a szemöldök, meg egyéb sminktetkó az nem gyerebe.
2021. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
11 umm itt nem a smink van tetoválva😅
2021. szept. 27. 20:19
 13/24 anonim ***** válasza:
34%

Ez visszafordíthatatlan, egészségtelen, természetellenes és vállalhatatlan is.

Mindenképpen bajos.

A szem a lélek tükre. Ezzel egy életre leírod magad bizonyos emberek előtt és lehetetlenné teszi a beolvadást, eltűnést.

Szerintem csak azok módosítgatják magukat, akiknek túl jó dolguk van, akik nem tudják milyen szépek, mert sosem voltak csúnyák, akik nem tudják mennyit jelent egészségesnek lenni, mert sosem küzdöttek semmilyen betegségük. Meg sem kell szólalnod, ha így nézel ki, ez mind kikövetkeztethető.

2021. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 eznemlényeges ***** válasza:
88%

Ez is biztos igaz, hogy a legtöbb ember pejoratív előítélettel fog lenni irántad, de ha saját köreidben mozgol, ahol elfogadnak ilyen embereket akkor simán fel lehet vállalni ezt.

Azért ez mindenképp egy nagy döntés, gondolj bele, hogy x év múlva is tetszeni fog, s ha tényleg úgy érzed, hogy ezzel Te jobban éreznéd magad a testedben, akkor hajrá. Mindenkinek saját szíve joga dönteni végső soron.

2021. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%
Én megijedtem
2021. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
85%

...közben észrevettem a turpisságot, csak már addigra elküldtem a hozzászólást. :) De továbbra is fenntartom, hogy nekem (még?) túl bizarr. :) Testen akármennyi varrás jöhet, arra még izgulok is.

#11 voltam.

2021. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 ReGina... ***** válasza:
81%

Igaz én lány vagyok és van párom, de bejönnek nekem a csajok is.

Szóval a képen lévő lány kifejezetten tetszik, szerintem jól néz ki a világos kék szemmel a fekete, mondjuk egy barna szemmel már más lenne, túl sötét.

Igazából meg tudnám szokni szerintem.

Mondjuk inkább úgy, hogy nem kizáró ok nálam, de nem is előny.

A többi a személyiségen és a közöttünk levő összhangon/kémián múlna.

Viszont az egészségügyi kockázatok, és a vakság rizikója miatt, azért én személy szerint nem vállalnám be pl önmagamon.

22/L

2021. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
85%
Te lennél a "testmódosítâsokat kedvelō lány"? Hozzám jöhetnél bármikor... ;)
2021. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

13 az első 3 sor pontosan neked szól:D

16 értem, kitudja hátha idővel megtetszik, ha még jobnan elterjed

17 ugyee?😍 barna szemmel sem néz ki amúgy rosszul, de igen talán kékkel a legszebb, és neki áll talán a legjobban azok közül akiket eddig láttam, bár nem biztos, nem tudom:D

18 igen én vagyok, és bár én lennék a képen is😂

2021. szept. 28. 18:37
 20/24 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, hol tervezed csináltatni, ha rászánod magad? Magyarországon is csinálnak ilyet?
2021. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!