Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mással is történt hasonló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is történt hasonló?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok. Mostanában azon gondolkozok, hogy eddigi életem folyamán sosem volt kapcsolatom a korosztályommal. Sem társasági, sem magán, sem szexuális.

Valamiért mindig az idősebb korosztályokat találtam be. Valahogy a fiatalabbak, vagy a korombeliek mindig kimaradtak.

Ezt nem segítette elő az sem, hogy olyan helyen dolgoztam, ahova főként 30-35-40 éves személyek jártak, ráadásul külföldön. Nem járok szórakozóhelyekre, sem fesztiválokra... A szórakozás számomra egészen mást jelent. A kapcsolataim is, ha leszámítjuk a tini (általános iskolás) szerelmeket... mind 30+ os korosztállyal történtek. Akár csak a szexuális élmények nagy része. Egy darab egyesel kezdődő szexuális élményt nem tudok felmutatni. Az a durva, hogy még olyat sem, ami nem olyan nővel történt, aki korábban ne szült volna... Ezeken a dolgokon gondolkodom mostanában.



2021. szept. 29. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért agyalsz ezen, ha te így is jól érzed magad? Ismerkedni ott tudsz amilyen "körben mozogsz", ha csak a kollégáiddal vagy idősebbekkel találkozol és nincs más társasági életed akkor csak velük. Ha neked így jó, akkor élvezd az életet és ne agyalj rajta.
2021. szept. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért agyalok rajta, mert feltettek pár olyan kérdést, amire magam sem tudom a választ. Építő jelleggel... Ráadásul van olyan is ami kellemetlenül érint. Tapasztaltabb társaság, szélesebb rálátás a világra.
2021. szept. 29. 23:00
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 milyen kérdésre nem tudod a választ?
2021. szept. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A kérdés kiírásom oka nem ezen kérdések megválaszolása. Azt a munkát magamnak kell elvégeznem. Nem szeretném nyilvánosan megosztani, tárgyalni.

A kérdésem azon személyek felkutatására irányult, akik hasonló cipőben járnak/jártak mint én. Szívesen meghallgattam volna az ő tapasztalataikat. Már ha vannak ilyen emberek rajtam kívül...

2021. szept. 29. 23:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek! Ilyen gondokkal csak neked kell megküzdened. A világon egyedül. Remélem segitettem sulyos gondjaid közepette!
2021. szept. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy jártam. Nem tudatos, valószínűleg mi az idősebb nőket vonzzuk akaratlanul is. Rám mondták azt, hogy sokkal komolyabb vagyok a korosztályomnál, de még a 40 körüli férfiaknál is. Viszont kinézetre meg fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Ez egyrészről remek, másrészt pedig hátrány, mert nem néznek elég férfiasnak, a kölyökképem miatt. Ritka hülye kombináció. De a nálam pár évvel, egyszer 11 évvel idősebb nő(k) valahogy mindig felfigyeltek a lelki érettségemre. Járni is csak pár évvel idősebbekkel jártam eddig, az említett 11 évvel idősebben kívül. Tavaly volt először 6 évvel fiatalabb csaj, de őt csak megszúrtam 1x. 🙂

33F

2021. szept. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ezt leírtad. Neked nem volt hiányérzeted abból fakadóan, hogy kimaradt a fiatal korosztály az életedből?

Legyen az akár milyen értelemben véve... Vagy ez inkább olyan neked, hogy megúsztunk néhány kéretlen problémát... ?

2021. szept. 30. 00:07
 8/8 anonim ***** válasza:
#4 ha nem tudjuk mi az igazi kérdésed úgy válaszolni is nehéz lesz rá...
2021. szept. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!