Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ilyen létezik mással is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik mással is történt már hasonló?

Figyelt kérdés

Egész eddig 100 százalékban heteronak gondoltam magam, sosem érdekelt egy lány sem. Fiúkkal jártam, és elvoltam velük, mondjuk nem voltam szerelmes. Talán egyszer,de úgy igazán még nem szerettem senkit annyira mint most egy lányt. Nagyon beleszerettem, még soha senki nem érdekelt ennyire. Más lányok továbbra sem érdekelnek, vagyis nem tudom mert fiúk sem érdekelnek most semennyire sem, csak ő. Csak rá bírok gondolni, ő is ugyanezt érzi. De egy kicsit megijeszt a gondolat hogy esetleg leszbikus vagyok. De ez biztos hogy ez nem fog elválasztani tőle, vagy hogy ki mit mond, semmi nem számít ennyire. Sose gondoltam volna hogy így nézzek egy lányra. Ez nem fura? Mással is történt már ilyen?

22 éves vagyok, köszi ha válaszoltok. Lehet hogy hülyeség a kérdésem, kicsit annak érzem de légyszíves ne válaszoljatok bunkón vagy lekezelően.



2019. jan. 28. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Igen, sokakkal. Ez van
2019. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Igen, általában aki nőként nőkhöz vonzódik, ilyesmi előfordul :D


Ne foglalkozz semmivel, ha úgy érzed ez jó neked, akkor gyere vele össze!

2019. jan. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Épp ez az hogy én eddig nem vonzódtam nőkhöz. Nem foglalkozok, vagyis nem tagadom hogy félek ezt felvállalni, az elítéléstől is, de még soha semmi nem tett ilyen boldoggá, szóval akármi lesz közénk állni nem fog semmi.

De rettenetesen össze vagyunk zavarodva mindketten.

2019. jan. 28. 13:32
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Az elő mindig furcsa... aztán belejön az ember
2019. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Haha :DD

Nagyon érdekes mert ő nagyon gyönyörű, és megőrülök attól hogy mennyire szép, de más lányok meg lehetnek akármilyen szépek, látom hogy azok, de nem gondolok rájuk úgy. Bár most a fiúkkal is így vagyok, a legtökéletesebb férfi is állhatna előttem, semennyire nem érdekelne.

Mindegy ezen akkor agyalok majd ha egyszer szétmegyünk, de remélem ilyen nem lesz. Már a közös életünket is elképzeltem, de tényleg :D

2019. jan. 28. 14:03
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben jártam én is mint te/ti. Csak pasikkal voltam együtt és a nővel való együttlét még kíváncsiság szinten sem izgatott sem szexuális sem párkapcsolati szinten. Aztán megismerkedtem egy lánnyal és teljesen felfordult velem a világ. Azon kaptam magam, hogy szerelmes lettem belé. Nem találkoztam még soha senkivel aki hozzá fogható lett volna. Én is sokat töprengtem ezen az egészen és arra jutottam, hogy leszbikus biztosan nem vagyok,mert rajta kívül más nő nem érdekel és nem is érdekelt soha, sőt eleinte ő sem érdekelt amíg nem ismertem meg jobban. Sajnos ő heteroszexuális ezért köztünk nem lehet semmi, ráadásul barátja is van ezért igyekszem magam túl tenni rajta, de nem vettem észre, hogy ezek után jobban megnézném a nőket. Kis utánajárás után megtudtam, hogy ezt pánszexuálisnak nevezik, szerintem nálad is fennállhat ez a helyzet. Ez azt jelenti, hogy az adott embernek a lelkébe, a személyiségébe szeretsz bele nemtől függetlenül, nekem például a szexuális vonzalom azután jelent meg, hogy felismertem magamban, hogy szeretem. Ez persze nehéz ügy ami az elfogadást illeti, itt magyarországon bem egyszerű az azonos nemű párok helyzete, de szerintem ha tényleg boldogok vagytok egymás mellett ne érdekeljen mások mit gondolhatnak rólatok.
2019. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Légyszíves fiúk ilyen ez nem normális-majd én segítek kigyógyulni-úgyis kinövöd privátokkal ne fárasszatok, nem reagálok rá és nem véletlenül írtam leszbikus kategóriába, lányok válasza érdekel.
2019. jan. 28. 14:15
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

én 35 voltam, 10+ éves kapcsolatban, amikor reménytelenül beleszerettem egy nőbe.

Mai napig sem értem. Sosem érdekeltek a nők, nem tartok más nőket se vonzónak (még ha azt látom is, hogy szépek), se kívánatosnak. De Ő teljesen megőrjít azzal, hogy milyen gyönyörű és magabiztos és kedves és aranyos és pozitív kisugárzású és csodaszép és ... és sorolhatnám napestig.

Sosem gondoltam, hogy így nézek majd egy nőre. Csak nézek messziről, mert ő erről semmit nem tud.

2019. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is hatos válaszoló, eddig mindenkit felszavaztam. :) Sajnálom hogy neked nem jött össze a szerelmeddel. :/
2019. jan. 28. 14:16
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor annyira nem ritka dolog ez. Köszi #8 neked is. :)
2019. jan. 28. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!