Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Telt nőket (90+) kedvelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telt nőket (90+) kedvelő férfiak, mi az, ami még számotokra is taszító egy ilyen nőben?

Figyelt kérdés
Mi az a tulajdonság (külső), ami miatt egy kövér nő számotokra már nem vonzó? Pl. Lelógó has, stria?

2021. okt. 11. 13:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%
Telt( nőiesen telt) nők igen, azok tetszenek. Ok hogy 90+-os a nő de mennyire lépi túl a 90-et? Hány centi magas a nő? Az is fontos ......
2021. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Annyira földhöz ragadtan kezelitek ezt a súlymegadást. Ez egy nagyjábóli adat, hogy a telt alatt ne a 65-70 kg-os nőket értsék, hanem inkább a kövéreket. Ebből adódóan felesleges lenne magasságot megadnom, mert ha neked pl. egy 170/90-es ng bejön és nen tudsz rá olyat mondani, ami nem tetszik benne, akkor nincs értelme. De ha egy 165/95-100-as még tetszik, mert van alakja, szép az arca, van jisugárzása stb. Akkor már lehet ott olyan, ami taszít.

Nem az a lényeg, hogy éppen milyen nőről van szó (nem egy konkrétról), hanem általánosságban, mindenkinek a maga határait figyelembevéve. Pl. Ha neked tetszik alapból egy nő, de kiderül, hogy nagyon striás, akkor az taszít vagy belefér?

2021. okt. 12. 23:06
 13/23 anonim ***** válasza:
82%
A lelogó has. Az nem okés.
2021. okt. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem a striaival van a gond mert attól ok a nő, nem zavar. De ha vannak striak a testen elmegy gond nélkül. Mikor kutyában van és a hasa lóg, a puncija meg zsíros, na ez ami zavar engem. Tök mindegy hogy életem legjobb nője, elmegy a kedvem tőle. Volt rá példa...
2021. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

nekem az ilyen nagyon lógós mellek nem jönnének be plusz has

viszont 170cm 90 kg nő vagy 100 simán be jön sőt szexi is

az ilyen gondok inkább 120-150 kg nál kezdődnek.


a zsíros punci egyébként lehet nem zavarna nem igazán tudom néha nézek bbw-s po....ó videókat és simán áll...

2021. okt. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én 173cm vagyok. (F) Ha 80 kiló felett vagyok utálom magam, és igyekszem lefogyni. Magyarul mondva disznónak érzem magam. Mindig is csak a filigrán nők jöttek/jönnek/ és fognak bejönni. A szexhez elengedhetetlen a mozgékonyság!
2022. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem csak a ducikra vonatkozhat ez, de engem pl. az ápolatlanság taszít. Szeretem, ha egy nő foglalkozik azzal, hogy csinos legyen. Ez nem súly függő :)
2022. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A 90+ kiló alapjában rettenetesen lelombozó!

A 90 kiló nem mutat jól egy nőn! Én igen! De én 80 sem vagyok!

2022. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Mikor kutyában van és a hasa lóg"


65 kg vagyok... És nekem is lóg a hasam kutya pózban :S

Sajnos a sok hízás-fogyás (3 terhesség/szülés, 90 kg vs. 54 kg) nem kímélte a bőröm.

Mondjuk szerencsére nem zavart még senkit, de engem annál inkább :S

2022. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
szerintem egy ápolt 90 plusz kg-os nő is lehet kifejezetten vonzó. A lényeg, hogy ápolt legyen , minden téren és legyen benne valami ami megfog...36b/n
2022. ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!