Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Állítólag nők kb 70%-a nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag nők kb 70%-a nem képes elélvezni pusztán a behatolástól, de egy ilyen nőnek miért jó egyáltalán dugni? Elfogadható ez egy párkapcsolatban ,hogy a nőnek sosincs kedve dugni mert úgyse jó neki (de mást csinálna persze)?

Figyelt kérdés

2021. okt. 16. 20:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
A páromnak sincs kifejezetten hüvelyi orgazmusa de lovagló pózban miközben tövig beleül, hozzám tudja dörzsölni a csiklóját és hatalmasat szokott élvezni.
2021. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%
Sok nő azért nem tud elmenni hüvelyi úton, mert a férfiak nem képesek élvezésig szexelni. Én is sokáig abban a hitben voltam, hogy nem megy. Aztán párommal kiderült, hogy mégis. Az a titkok, hogy ritmusosan, hosszan, szenvedélyesen tudunk szexelni. Méretre is nagyobb mint az exeimnek (17ceni, és elég vastag) ez is szerintem hozzá járul. De inkább a technika, hogy sokáig, és jól csinálja. De korábban is élveztem egyébként a behatolásos szexet, sose volt az, hogy nincs hozzá kedvem. Igaz elég magas a libidóm.
2021. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
20%
A punci a hatékony érdekérvényesítés eszköze a nők számára, egyszóval hatalom. Még ha nem is élvez el, akkor is könnyen markában tarthatja férfit.
2021. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
61%
A hossznak semmi köze, ha nem szélsőérték. Egy 13 centis is képes akkora élvezetet okozni, mint egy 18 centis, a vastagság a lényeg, illetve hogy milyen szögben ágaskodó a pénisz. Vegyük még ide a technikát, szexuális kultúrát, kreativitást. A hüvely alsó harmada idegzett, szóval a hosszúság mindegy, ahogy fent írom, a vastagság sokkal fontosabb.
2021. okt. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%
Én sehogy se tudok elmenni (se hüvelyi úton, se csikló által), de attól még élvezem a szexet.
2021. okt. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
96%
Ez hülye felfogás hogy úgy se jó neki. Sose élveztem el a pàrom farkától, nem megy és ő ebből nem csinál ügyet. Helyette inkább izgat az ujjával közbe, vagy szex előtt vagy miután befejeztük akkor kezd el külön izgatni engem. De ha ez èpp elmarad se csinálok belőle ügyet. A dugás mindig jó.
2021. okt. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
21%
Egy 13 centis sose veszi fel a versenyt egy 18 centissel, ez egyáltalán nem igaz. Ahogy az se, hogy a hüvely alsó harmada az idegzett... A pontról hallott már valaki? Fontos a hossz is, maradjunk ennyiben. De természetesen a vastagság is, ezt nem vitatom.
2021. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat/nézőpontokat mindenkinek! Sokat segített :)
2021. okt. 17. 13:04
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindegy, de ha úgy nem megy, akkor használja már emberünk a fürge ujjait, s akkor minden jó lesz. Amúgy is amíg fürge ujjakkal megy, mindig ott a remény.... ;-)
2021. okt. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!