Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő kívánhatja ezért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő kívánhatja ezért kevesebbszer?

Figyelt kérdés

Főleg hölgyek válaszára vagyok kíváncsi de az urak tapasztalata is érdekelne.


Az a problémám hogy havi 3-4 alkalommal van szex, az esetek többségében pedig orál van de sokszor az is inkább az én kedvemre mert "fickós" vagyok.


A páromnak mély érzései vannak irántam de félek hogy azért nincs gyakrabban vágya a szexhez mert neki sajnos nem vagyok elég méretes.


A szexet magát igyekszik egy gyors pacival letudni aztán a fennmaradó időben nyalással viszem 2-3x még a csúcsra, ez kb leír a havi 4 alkalomból 3 at.

Persze van így is meg úgyis remegés de az orálnál ez hatványozottabban nagyobb.A remegést is lehet színlelni?


Igyekeztem megbeszélni vele és ez jött ki:

1. Nem lenne baj ha 1-2 centivel nagyobb lennék.

2. Alapvetően a szexet jobban élvezte(intenzívebben)ha az adott srácnak nagyobb volt.

3. Az érzelmi töltöttség miatt nagyon élvezi velem a szexet.


A barátnőm eléggé hamar tágul így kb az első orgazmus után már én is érzem hogy kevésbé tudok intenzív lenni neki.

Az a kérdésem hogy olyan van e ,hogy egy nő szereti a párját és szeret is vele szexelni de mivel számára kevésbé ideális a mérete így ritkábban kívánja vele a szexet mert akkor tud csak elég intenzív lenni neki?


Felmerült a vibrációs pénisz gyűrű amire igen fogékony volt ellenben a behatolásos variációkon nem akar bíbelődni mert hogy "csak élvezni akarja". Számomra ez kicsit ellentmondásos.



2020. okt. 12. 16:28
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
13 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Intim torna...
2020. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%

nekem is volt ilyen

nem akartam elhagyni a pasimat csak ezért, de egy idő után már kellemetlen volt, és jött a megcsalás, aztán a szakítás

2020. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2# Hát ezt szomorúan hallom és én is úgy gondolom hogy hasonló fog történni.
2020. okt. 12. 16:32
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Írod, hogy a nőd hamar tágul. Miért gondolod, hogy a te farkaddal van a baj és nem az ő pnájával?
2020. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%
Menjen popóba, az mindig szűk.
2020. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy azért mert egy nő igazán élvezi a szexet és ezért hamar tágul azzal valami probléma lehet.Szeretném a maximálisat adni neki csak úgy néz ki ez fizikailag nem kivitelezhető.
2020. okt. 12. 16:37
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Az tényleg nem árt ha megpróbálja az intim tornát.
2020. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

Már rég mással dugatja magát.

Csald meg minél több nővel, a végén kérj tőle kölcsön pár százezret(szigorúan szóban, készpénzben, és kettesben), majd pedig rúgd ki, valld be a megcsalásokat, a pénzt meg nyilván megtarthatod nyugodtan.

2020. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%

„Nem hinném hogy azért mert egy nő igazán élvezi a szexet és ezért hamar tágul azzal valami probléma lehet.”


Ez a baj, hogy a csajod túlméretezett pnáját azzal magyarázod, hogy igazán élvezi a szexet.

2020. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
De az első kör egész jó, a gond inkább utána van....
2020. okt. 12. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!