Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől érzi azt két ember hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől érzi azt két ember hogy működik köztük a kémia?

Figyelt kérdés

Pontosan mi az amitől beindul a kémia?

eddig velem egyszer volt ilyen de akkor nagyon és kölcsönös volt.


Az első látásra szerelemnek van hozzá közé?


2021. okt. 19. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

A szerelem és a kémia nem járnak kéz a kézben.

Nekem sem volt túl sokszor ilyen, de akkor azt érzem, hogy kell a másik teste, személye, közelsége. Ezek nem voltak hosszútávú kapcsolatok.

A “beindul a kémia” nem olyasvalami, ami valamitől beindul. Nem rakhatsz össze véletlenszerűen két embert, várva hogy beinduljon köztük valami.

Nem hiszem, hogy ezt meg lehet magyarázni normál felfogással. Ez több, mint szimpla szimpátia. Ahhoz tudnám hasonlítani, hogy vannak a puzzle darabkái, és ezek egész pontosan passzolnak a körülöttük álló darabkákhoz.

Vannak emberek, akik ennyire vonzzák egymást. A lélek? A test? Az elme? Erre nem tudom a választ.

2021. okt. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Ráizgulsz.
2021. okt. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Testileg klappoltok és ott helyben akár...
2021. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt ilyen, a ma már férjem hangja!

Mikor meghallottam, úgy voltam vele, hogy most de máris azonnal akarom vele a szexet!

Egyből beindult a “kémia” 😂

2021. okt. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Vannak olyan esetek, amikor valami tetszik a másikon, nem egy emberen, hanem fel tudsz sorolni pár olyan dolgot, amit szeretsz. Ha a másikon ez megvan, beindul a kémia. Ha kettő van meg még jobban, ha 10-ből meg megvan 9, akkor nagyon.
2021. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Ettől függetlenül lehet egy alja természete. De párnak nyilván olyat választunk, aki tetszik. Például sorba állítod magadnak, hogy 10 tulajdonság közül melyik az, amelyikért megcsalnád a másikat, és melyik az amelyikért nem. Ha a 10-ből csak 2 olyan tulajdonság van, ami neked nélkülözhetetlen, és a másik 8 csak izgató, akkor olyat kell választanod, akiben az a kettő megvan.
2021. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ott csak a fizika működik.
2021. okt. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
A szerelem meg a kémia más dolog a kémia pl az ha a másiknak jó illata van nem a parfűm miatt hanem a testének
2021. okt. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Félve néznek a felek egymásra, kerülik egymást, de érezhetően izzik a levegő köztük.
2021. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Szabad vegyértékeik vannak egymás felé, amik hirtelen nagyon erős hőfokon kötésekké alakulhatnak.
2021. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!