Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől érzi azt két ember hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől érzi azt két ember hogy működik köztük a kémia?

Figyelt kérdés

Pontosan mi az amitől beindul a kémia?

eddig velem egyszer volt ilyen de akkor nagyon és kölcsönös volt.


Az első látásra szerelemnek van hozzá közé?


2021. okt. 19. 15:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is csak akkor értettem meg, mikor átéltem. Mikor összebújok egy csajjal, és nem az van, hogy bénázunk, meg nem találjuk a közös pontot, hogy most mit is akarunk. Hanem mikor átölelem, és érzem, hogy mintha nekem lett volna kitalálva, meg hogy mennyire kellemes illata van (nem parfüm, meg izzadtság, egyszerűen érzel olyankor egy természetes illatot), és egyből tökéletes az összhang mindenben. Nagyon érdekes és egyszerre baromi izgató élmény. Meg tényleg az van olyankor, hogy az is izgató, ha levegőt vesz, ahogy mozog, a hangja, minden. Persze, fülig szerelmes voltam az adott lányba, asszem sajnos ő nem, de mégis mennyei pillanatokat tudtam megélni vele. De voltam szerelmes más lányba is, és mikor odakerültünk, sehogy sem működött se a szex, se a kémia, és hamar véget is ért a kapcsolat. F
2021. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!