Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak néha miért fogdossák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak néha miért fogdossák a farkukat (akár utcán vagy bárhol sok ember előtt is)? Ilyenkor mit éreznek, mire gondolnak?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 19:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%

Látom nem nagyon akarod érteni…

Tudod mit? Arra gondolnak éppen, hogy épp ráverik a fejedre.

2021. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is gáz. Nekem is el tud csúszni a bugyim, bevág, kényelmetlen. De akkor sem nyúlkálok mások előtt, hanem félre vonulok. Nőként egyből igénytelennek tűnnék, ha ilyet csinálnék. De még azt mondom, hogy oké, ha nagyon rosszul áll, igazitsák meg. De ne az legyen, hogy ülünk valahol, és morzsolgatja. Ilyet is láttam párszor.
2021. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%
és honnan tudod nőként, mennyire kényelmetlen vagy nem kényelmetlen, ha a farkad vagy a zacskód csípődik be valahova?
2021. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Tud az annyira kellemetlen lenni, hogy mozdulni alig tudsz, pláne, ha a fityma csípődik be.

Én is parasztságnak tartom társaságban ezt csinálni, de ha ő nem ennyire "szemérmes", akkor csinálja, engem nem zavar

2021. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
69%
Mert a pinán nincs mit igazítani. Viszont farkat biztos láttál, na az képzeld el, milyen kellemetlen oda beszorítva az alsógatyába. Amúgy a nők is szokták igazgatni a melleiket meg a melltartójukat mindeféle próbléma nélkül, mások előtt is.
2021. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
46%

Ez a mai szuperérzékeny társadalom, az a férfi aki nem tetszik a csajnak, az rá se merjen nézni, mert különben szexuális zaklatás...

Igen, néha meg kell igazítani, tudjuk hogy egyes primitív népeknél a tökvakarás/igazítás felhívás szexre, de kultúrált társadalmakban ez nem játszik.

2021. okt. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Megigazítjuk mert a herezacskó lóg, gyűrődik, izzad, szorít, stb. A ti puncitokkal nem történik ilyesmi, max akkor nyúltok hozzá ha valami betegsége van.
2021. okt. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én az utcán sohasem fogdosom a peniszem!Normális férfi nem csinál ilyet!
2023. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!