Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexben vagy akár a párkapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexben vagy akár a párkapcsolatban zavaró lehet az ha a férfi kissebb a nőnél?

Figyelt kérdés
2021. okt. 27. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Igen
2021. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Igen.
2021. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Igen, nehezen izgulnék fel rá:D

De ezen kívül is ezer hátránya van sajnos.

2021. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Ízlések és pofonok.

Én szeretem az alacsony pasikat.

Egyszer volt egy afférom egy achondroplasiás pasival Angliában.

2021. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

És ha egy igazi domináns Férfi akkor sem menne így?

Én vagyok a nő. Nálunk így van nem sokkal de kissebb a párom.

Alapjáraton nem zavar de ha egy fényképen meglátom magunkat akkor zavaró még ez a pár centi is.

2021. okt. 27. 15:28
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Egy picit lehet zavaró, igen. Nekem volt ilyen barátnőm és eléggé le lett korlátozva a poziciók száma az ágyban. Arról nem is beszélve hogy volt felület is, igazi BBW volt a csaj. Úgy jöttem el tőle akció után hogy minden bajom volt, remegtek a lábaim, az összes energiám oda lett, lihegtem minta a tüdőbajos. Pedig annyira nem vagyok gyenge tipus. Meg átlagos hapsi vagyok.
2021. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%

Szóval magasságról van szó... először azt hittem, hogy súlyról.

Nekem tetszenek a nálam magasabb nők, de én nem is szeretnék domináns lenni.

Ezt a pár centis különbséget neked kell elfogadnod.

2021. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%
Igen, teljesen egyértelmű. Nem vagyok egy alacsony nő, és sokat számít nekem a magasság. Egyszerűen zavarna, nekem a magas férfi a férfias.
2021. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

Elég felszínesnek tartom azt az embert, aki ilyen miatt nemet mondana valakinek.

Nyilván egy szexkapcsolatnál, vagy alkalmi szexnél a külső alapján választ mindenki, de érzelmeken alapuló kapcsolatnál nem lehet kizáró tényező ez, ha komoly érzelmek vannak.

2021. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én alacsony nő vagyok, volt velem egyforma magas pasim. Szívből szerettem, a magasság nem volt szempont. De nem vagyok álszent: nagyobb magasságkülönbség a nő javára, pl több mint 20-30cm zavaró lehet, de pár centi nem kellene, hogy az legyen, semmilyen szempontból. Másrészt, mindenképpen az érzelmek és a belső értékek kellene, hogy első helyen álljanak.
2021. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!