Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexben vagy akár a párkapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexben vagy akár a párkapcsolatban zavaró lehet az ha a férfi kissebb a nőnél?

Figyelt kérdés
2021. okt. 27. 15:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9, és 10 respect!! Én nem mérem mert minek, kb 170 magas vagyok, jó van úgymond más másságom is, de volt már hogy megkaptam a nőtől hogy amúgy összejönne velem de alacsonyabb vagyok. Még harmincon túl is zavart a dolog, bántott, de így elhagyva a negyvenet, csak mosolygok az egészen... Ráadásul másfél éve volt egy laza kapcsolatom egy nővel ő kb 182 volt de mászkáltunk egy megyeszékhely belvárosában együtt és mikor látványosan megbámultak minket hogy érezzék a törődést csak azért is átölelt és hosszan megcsókolt... Én nem haragszom azokra a nőkre akik akár alacsonyak akár magasak és a magas pasikra buknak, szívük joga, de akkor azt se csinálják hogy pár alkalom erejéig hülyítik az amúgy nem tetsző pasit mert a társasága kellemes, aztán mikor úgy áll a helyzet közlik vele amit amúgy is tudtak az első másodperctől fogva.
2021. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szexben semmit sem számít a magasságkülönbség - szokták mondani vízszintesen minden ember egyforma 😂 (volt már elég nagy magasságkülönbséggel párom, semmi difi nem volt az azonos magasságúakhoz képest)

Párkapcsolatban sem gond HA MÁR összejöttek. Na itt kezdődik a bibi, a nők többségének nem vonzó a nála alacsonyabb partnert és nem jön vele össze. Ha igen akkor a pasinak 10x annyit le kell tennie tudni az asztalra (személyiség, kisugárzás, stílus, figyelem stb.) mintha vele egy magasságú lenne. Nem lehetetlen, de nem könnyű.

2021. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Birom az olyan 170-es pasikat akik a magasabb csajokra gyúrnak. Amúgy miért, azt mondjátok már meg?

Egyszerűen csak ezt látom, hogy alacsony pasik magas nőket ajnároznak, magas pasik pedig alacsony nőket.

???

2021. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 a magas pasik nem az alacsony nőket "ajnározzák" hanem a magasságuk miatt a nők többsége alacsonyabb náluk. Egyszerű statisztika hogy ezért van a magas pasiknak sokszor alacsonyabb párjuk, mert ugye velük egy magasságú nőből kevesebb van.
2021. okt. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!