Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Recepciósként dolgozok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Recepciósként dolgozok egy hotelban.Viszonyom van az igazgatóval titokban.Nem elônyért,de nem is hátrány hogy dug engem.Van párom,de nem vagyok szerelmes belé,de jól megvagyunk.Ő nem tudja hogy csalom a fônökömmel.Ti elítêlitek ezt? N 29 vagyok.

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 18:37
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:
#10 Még jó hogy nem mondom meg neki.Jól érzi magát velem.Amiről nem tud az nem fáj neki
2021. nov. 6. 18:53
 12/57 anonim ***** válasza:
93%
Hogy tudsz tükörbe nézni? Ezért se kell nekem pár kapcsolat, még a végén kifognék egy ilyet, mint te. Kefélteted magad az igazgatóval, este meg nyugodt szívvel odabújsz a párod mellé. Szégyeld magad!
2021. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
#12 Jajj már,a pasik sokkal nagyobb arányban csalják a barátnôjüket.
2021. nov. 6. 18:58
 14/57 anonim ***** válasza:
93%

#8: Mondom, szerezz egy lakótársat, barátnőt vagy egy szexpartnert. Minek szórakozol mások érzéseivel és töröd össze a szívüket, csak mert te unatkozol szerda este?

#9: De, nagyon csúnyán megalázod, csak egy gerinctelen féreg vagy és nem mondod el neki.

#11: Dehogynem fáj. Egyszer úgyis kiderül, az ilyen mindig kiderül és akkor 10x annyira fog fájni neki.


Sose értettem az ilyen embereket. Ha elég nagylány vagy ahhoz, hogy a főnöddel basszál, akkor miért nem vagy elég nagylány ahhoz is, hogy ezt felvállald?:) mindenki akkorába van, elhiszi milyen tökös, faszagyerek, közben valójában egy gyáva megalkuvó kis szar.

2021. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 A kérdező kommentje:
#14 Nem gyávaságból nem vallom be,hanem mert nem akarok szakítani a párommal.Esténként jókat beszélgetünk szeret engem,S a szex sem rossz vele Minek veszítsen el akkor azzal hogy elmondom neki
2021. nov. 6. 19:03
 16/57 anonim ***** válasza:
91%
Azok a pasik is köpedelmek, akik csalják a párjukat. Engem nem érdekel, ha valaki orgiákon vesz részt, meg össze-vissza kefél, ha férfi, ha nő, de ha párja van, akkor legyen hűséges.
2021. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:
#14 Legyek egyedül amikor van párom aki szeret engem?!Bolond aki ezt bevallja a párjának
2021. nov. 6. 19:06
 18/57 anonim ***** válasza:
89%
#15: Pontosan ez a gyávaság, amit leírtál. Te félsz. Gyáva vagy. Legyél bátor, vállald fel a dolgot és bízd a párodra, hogy veled marad vagy sem. Ez a bátorság:) Ha annyira szeret téged, akkor veled marad nem igaz?
2021. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
90%
Igen, legyél egyedül. Nem érdemled meg, hogy párod legyen, aki szeret. Ő szeret téged, te meg megcsalod? Hogy van ez?
2021. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:
#18 te a pároddal maradtál ha bevállalná neked hogy megcsal? Ugyan már
2021. nov. 6. 19:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!