Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Recepciósként dolgozok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Recepciósként dolgozok egy hotelban.Viszonyom van az igazgatóval titokban.Nem elônyért,de nem is hátrány hogy dug engem.Van párom,de nem vagyok szerelmes belé,de jól megvagyunk.Ő nem tudja hogy csalom a fônökömmel.Ti elítêlitek ezt? N 29 vagyok.

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 18:37
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
86%
#50: És ebben a sztoriban itt most jól értem, hogy te lennék az intelligens?:D
2021. nov. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 A kérdező kommentje:
#51 Igen
2021. nov. 7. 00:19
 53/57 anonim ***** válasza:
86%

'Az intelligens ember válaszol ha kérdezik'

Az feltűnt Mrs Intelligensnek, hogy egyetlen kérdés sem hangzott el?:)

2021. nov. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
88%
Hogy tortent az elso?
2021. nov. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

Azt ajánlom hogy tisztazd a felmerülő problémákat.Mindig.Minden teren.Ha ezt megfogadod sosem lesznek kétsegeid,hogy helyesen cselekedtél e.Mindig nyugodt maradhatsz es tükörbe tudsz majd nézni.

A tarsadnak joga van tudni,hogy mit csinálsz.Ha biztos alapokra akarod helyezni a kapcsolatot.

De fordítsuk meg a kerdést.

Mi van ha téged csalnak így.Mondjuk lesz kesőbb egy masik barátod aki mas nővel is kavar.

És azt mondja,hogy szeret téged,nem akar elveszíteni.

Ha ez elfogadható a számodra,akkor hajra.Keress olyan férfit aki szintén másokkal is jólérzi magát.

2021. nov. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
19%
Elítélendő, de mivel nagyon pontosan tudom, hogy működnek ezek a dolgok, annyira nem tudlak személy szerint elítélni. A pasid sajnálom, de ennyi.
2021. nov. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
83%
Hát eszed se sok van :D :D ilyen buta nő nincs még egy, mint te :D bár téged nem is lehet nőnek nevezni. Egy emberi hulladék vagy, egy utolsó mocskos k...va, és soha nem is leszel több.
2021. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!