Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero srácok, ti hármasban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero srácok, ti hármasban vagy többesben lány kedvéért tennétek enyhe meleg dolgokat szex közben?

Figyelt kérdés
2021. nov. 10. 18:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
45%

#9


ne haragudj, hogy nem akarom más csávó farkát fogdosni meg csókolgatni. Kivéve ha te bevállalod, hogy lehánylak.

2021. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
85%
hm igen szerintem bevallalnam ha a lany kerne erre. akar azt is hogy megfogjam neki vagy ilyenek.:) F
2021. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
73%
Ha egy lányt izgatna megtenném 25F
2021. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
26%
ja, és itt a többség még jó, hogy bevállalná, mert nyomorék szűzként vagy sikertelen agglegényként ölne egy szexuális élményért. Akinek amúgy is összejönnek a dolgok, sőt, még a hármasozás is be-becsúszik (két lánnyal), az őszintén elmondhaja hogyan gondolkodik erről. Én konkrétan öklendezek, pedig már kértek fel rá (pl volt szexpartnerem és a jelenlegi csávója).
2021. nov. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
73%

#14, Attól hogy valaki nem full homofób még nem nyomorék incel. Én konkrétan enyhe bi vagyok, de ezt a hétköznapokban az életben nem mondanád meg rólam és nem is szeretnék romantikus kapcsolatot férfival, de voltam már 2F 1L hármasban és belefértek ilyenek.

Összedörzsölték a farkam máséval, volt nyalás, csók más fasz után is, stb, és nem hánytam el magam és nem is vagyok lúzer nőtlen szerencsétlen.

Nekem semmi bajom ezzel, ha szimpi a másik srác.

2021. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
67%
#14 úgy tűnik te is ölnél egyért, mert ennél frusztráltabb kommentet itt nem írt senki nálad
2021. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
95%

#15


A kérdés így kezdődik "Hetero srácok..."

Az hogy te bi-ként hány farkat dörzsölgetsz, nem releváns. Nem vagy heteró.

2021. nov. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
49%

#16


Mert a fele társaság nem tud szöveget értelmezni, a másik fele pedig még nem látott pinát. Így elég fals kép alakulhat ki a válaszokból.

Egyébként másért is lehet valaki frusztrált, remélem ezzel tisztában vagy.

2021. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
69%

Remélem egyszer összejön egy ilyen. Egy nagy vágyam egyszer egy bisexual foursome, 2 pasi 2 lánnyal :D tyű micsoda nyalifali lenne. Nem kell privát üzi koszi

23L

2021. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
76%

#17, Elárulom a legtöbben nem full heterok. A szexualitás nem egy két pólusú dolog, inkább egy skála amin nagyon sok értéket felvehet 1-1 ember.

Egy csomó embernek vannak homoerotikus álmai vagy gondolatai, amit te egyáltalán nem tudsz róla és nem is fogja elmondani, úgy h a szemedben teljesen heteronak fog tűnni, de valószínűleg még a saját családja szemében is.

Nekem volt életemben eddig egy csomó nővel kapcsolatom és egyetlen egy ilyen élményem, amiről kb senki sem tud, aki nem volt jelen. Nettó heteró vagyok bárkit kérdeznél meg a világban rólam. Attól hogy nekem van annyi önismeretem, hogy belátom magamról hogy ez jelen van benne még nem jelenti, hogy nem releváns amit írok. Éppen ide való. :D

2021. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!