Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero srácok, ti hármasban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero srácok, ti hármasban vagy többesben lány kedvéért tennétek enyhe meleg dolgokat szex közben?

Figyelt kérdés
2021. nov. 10. 18:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 A kérdező kommentje:
Tényleg azt gondolod, hogy nem találok rá vevőt?:D A te válaszod már nem érdekel, mert ugyanazt mondod és csak erősködsz. Sokkal többen vannak, akik nem értenek egyet veled és belefér nekük heteroként.
2021. nov. 10. 21:33
 42/68 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező engedd el, össze vissza beszél, magának is ellentmond néha. Valami hatalmas frusztráltság van benne, de látszik, hogy nem a legélesebb kés a fiókban..
2021. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
45%

#42


Azt ugye tudod, hogy legalább 3 vagy 4 ember írogatja ugyanazt, és nem egy? Ha már másra nem tudsz reflektálni, csak a stílusra, mert tartalmi érved nincs, legalább kiszúrhatnád hogy mennyire másképp írja több ember (tartalmilag ugyanazt).

2021. nov. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 A kérdező kommentje:
Szerintem csak ketten voltak ilyen véleményen, de a három és fél pipás nem tudja befejezni.
2021. nov. 10. 21:52
 45/68 anonim ***** válasza:
53%

#44


Rajtam kívül még legalább 3 ember írt hasonlót.

Amint nem mondasz valami arcpirító butaságot, vagy győzködsz heterókat arról hogy dörgöljék össze a farkukat, én befejezem.

2021. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
52%

Én is külön ember vagyok, 36-40-es választ írtam és szerintem semmi gyülöködőt nem írtam le. Szerintem inkább mi engedjük el valóban hetero palik az agresszív yaoi fétises kérdezőt.



Aki hetero, az undort érez más férfi péniszétől. Aki pedig simán tud élvezkedni homokozás (fiúval smárolás, pénisz fogdosás) közben az nem teljesen hetero, ennyi. Nem tudom ezzel mi a gond igazából. Semmi gond azzal aki meleg vagy biszex.



De miért kell elitélni mert én nem akarnék ilyet? Ezt nem értem. Miért leszek homofób mert nem smárolnék fiuval? Ezt válaszolja meg a kérdező.

2021. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
57%
Én már azon se lepődnék meg, ha ugyanaz az ember lenne 2-3 külön profilról. Már 3x előfordult, hogy valaki prívátban zaklatott majd bevallotta hogy mind ő volt vagy beszéltem valakivel és mondta hogy amúgy van még 2 fiókja stb. Sok itt az elmebeteg
2021. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
19%
#46: Túlkompenzálsz:) Itt senki nem mondta, hogy gáz vagy mert nem smárolsz pasikkal. Az a gond, hogy hülyeségeket magyarázol.
2021. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
0%

#47


"kisebbségbe kerültem a véleményemmel, ez igazából biztos egy ember"

gondolta a ragyogó, egészséges elme

2021. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
40%
#49: Drága, járd ki az általábos iskolát, mielőtt elkezdesz itt vitázni. Nem mondtam, hogy tuti egy ember, azt mondtam nem lepődnék meg. Had ne kelljen már nyelvtan órát tartanom neked.
2021. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!