Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero srácok, ti hármasban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero srácok, ti hármasban vagy többesben lány kedvéért tennétek enyhe meleg dolgokat szex közben?

Figyelt kérdés
2021. nov. 10. 18:12
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
37%
Rájöttem, te nem vagy valami férfias, ezért próbálod mindenáron bizonygatni, hogy 'nyomorék kiéhezett lúzerek' az emberek, hogy magadat egy kicsit nagyobb kannak érezhesd. Sokszor megaláztak a csajok nem igaz? A komplexusos emberek szoktak így kifakadni. Csak az ezzel a gond, hogy azzal hogy másokat próbálsz lejjebb mozdítani, te még nem leszel férfiasabb;)
2021. nov. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
100%

#61


Ismét egy hibás dedukcióval kevert személyeskedés. Olcsó vagy.

De képzeld, lehet az embernek véleménye valamiről, anélkül hogy egy mély pszichológiai sebez kompenzálna ezzel.

2021. nov. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
100%
Szóba se jöhetne!Egy istencsászár nő kedvéért sem!
2021. nov. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
34%

#60


Egy párkapcsolathoz hozzátartozik, hogy engedünk a saját dolgainkból a másik kedvéért. Ha én teszek a kedvére akkor ő is fog az enyémre. Itt hol is van az, hogy "nyomorék kiéhezett lúzer" aki ezt megcsinálja egy lány kedvéért?

2021. nov. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
100%

"párkapcsolathoz hozzá tartozik, hogy engedünk a dolgainkból a másik kedvéért"


Ha barátnőm felhozná, hogy szeretné magát mással megd*gatni és még én dugjam az úriember péniszét belé lehetőleg miközben smárolok vele, gyorsabban válnék köddé mint, hogy ezt leírtam. Leírni is gáz.


Aki pedig ezt meg teszi akarata ellenére az nagyon gáz. Én speciel sosem akarnám, hogy a barátnőmhöz más férfi érjen.


Ez pedig nem komplexus. Ez a normális. Egy férfi nem akarja, hogy barátnőjét más férfiak huzzák meg (legalábbis ha tényleg szerelmes). Ha pedig szerinted amelyik férfi ilyen az komplexusos akkor gratulálok.


Tipikus önző nő aki mindenért mást hibáztat, azért is ha nem tudná kiélni a beteg fétiseit. Mert az, hogy egy párkapcsolatban te arról álmodozol, hogy egy másik pali huzzon meg és közben a palid is akit elméletileg szeretsz kényesztesse ezt az embert (csak mert szeret de amúgy nem is akarja). Az hihetetlenül önző, rib*ncos és gáz.


(Persze alkalmi szórakozásnak nincs baj az édes hármassal, de egy komoly kapcsolatba ne keverjük már bele egyből szerintem, persze lehet kivétel ha valamelyik fél biszex, de most kő heterokról van szó. Aki a hetero palijától elvárna ilyet, az nem szereti a paliját)

2021. nov. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
68%
Igen,ilyenekben benne lennék.
2021. nov. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
40%
Szeretem a többeseket (s van is részem benne időnként) de miss Word se tudna rávenni hogy bárkivel melegedjek - ezért vagyok hetero.
2021. nov. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
igen.Volt is már rá példa
febr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!