Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy veszteség ha sosem lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy veszteség ha sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Szeretnék persze, de amilyen lányok vannak, hát lehet jobb inkább egyedül. Hazudoznak, játszmáznak, komolytalanok. Hamar megunnak egy fiút ha nem szórakoztató. Színjáték ez az egész, már nem az emberi értékek fontosak sajnos:(
2021. nov. 14. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha lesz helyette barátod, akkor nem.
2021. nov. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Konzervatív körökben keresgélj. Nagycsaládos, akár vallásos lányok között. Nem mind ilyenek.
2021. nov. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, neked ennyi ésszel nem is való.
2021. nov. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem az összes lány ilyen.
2021. nov. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemszabad így elcsüggedni tudom miről beszélsz nemtudom nekem anno egyik hozta a másikat gondolom nőtt az önbizalmam és így alakult de ha más nem mint írták előttem is még másik kapura játszhatsz :)
2021. nov. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Neked milyen emberi értéked van?

Erről nem írtál.

2021. nov. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ezzel csak jobb lesz mert több jut, szinte verekszenek értünk.
2021. nov. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!