Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én nem érzek féltékenységet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem érzek féltékenységet soha, akkor nem szeretem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Már 9 éve a barátnőm és sem kezdetben sem később sosem éreztem féltékenységet, de nem csak vele kapcsolatban hanem régebbi párkapcsolataimban sem.


Elméletileg el tudom képzelni milyen ez az érzés: tehát azt érzed, attól félsz hogy elveszíted őt, de én ilyet sosem érzek a gyakorlatban.


Mármint tudatában vagyok annak hogy természetesen ilyen történhet, de az érzelmeimet ez sosem hálózza be.


A barátnőm szerint ez azért furcsa. De én őszinte vagyok vele, nem fogom azt hazudni hogy érzek féltékenységet ha egyszerűen nem érzek.


Valami baj lehet velem?



2018. dec. 21. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

... vagy egyszerűen csak bízol benne. :)

Elég gáz, hgogy sokaknak ez is baj :/

2018. dec. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem ad rá okot? Ha érezteti hogy szeret és te vagy számára az egyetlen akkor teljesen normális hogy nem érzel.
2018. dec. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Furcsának furcsa, mert manapság ritka, de ez nem jelenti azt, hogy ne lenne normális hozzáállás. Csupán arról van szó, hogy alkalmazod a kölcsönös bizalom elvét, elfogadod, hogy a pakliban ott a feketepéter, de ettől még nem rágod tövig a körmöd még akkor is, mikor simán jól érezheted magad a pároddal.

32/f

2018. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem normális önértékelésre utal :)

Az én barátom sem valami féltékeny, sokáig nem is értettem miért. Aztàn rájöttem, hogy főleg azok a férfiak féltékenykednek, akik nem bíznak meg magukban és emiatt a párjukra is kivetítik ezt.

2018. dec. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Semmi bajod. Rég nős vagyok, de soha nem éreztem féltékenységet, csak féltést. Az teljesen más.
2018. dec. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális önértékelésed van, ennyi az egész. Szomorú, hogy a legtöbbeknek nem ez az alap és azt hiszik a féltékenység a szerelem jele.
2018. dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!