Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szülés után hány hónapig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után hány hónapig nincs szex?

Figyelt kérdés

Mi az amire azt mondod hogy túl sok és nem akarsz többert várni?


3 hónapja szült a feleségem, azota egyszer próbáltuk de azt mondta fáj neki. A terhesség alatt sem volt szex, először a rosszullétei miatt, utána meg azért mert fájt neki ha szexeltunk, tehat gyakorlatilag 1 éve nem szexeltunk ugy egy igazit.

Engem már kezd fusztrálni a dolog. Probálok türelmes maradni, tudom hogy most van ezer más dolog és fáradt ő is meg én is de sajnos nem veszem eszre hogy őt zavarná hogy nincs szex vagy hogy próbálna megoldást találni arra hogy miért fáj neki. Szájával kényeztet néha de azért is szinte könyörögni kell mert magától nem jutna eszébe.

Terhesség előtt heti 1 vagy 2 szex azért volt, főleg hétvégén mikor több indőnk volt.


A válaszba légyszi irjátok le hogy mi nektek az elfogadható időtartam ami még elviselhető ha nincs szex, de azután már mindeféleképp megoldás után néznétek.


2021. nov. 27. 02:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%

Nőként nekem a 6 hetek is kb lehetetlennek tűntek, simogatás volt is, mikor már nem véreztem. Hála Istennek, terhesen sem volt probléma, tudtunk végig szexelni.


Tudom, hogy nem ez az átlagos, sokan rá se bírnak gondolni frissen szülve a férjükre, de nekem személy szerint furcsa, ha valaki simán elvan 1 évig szex nélkül, akkor is, ha fáj.


Beszélgessetek sokat, próbálj közeledni, hátha megjön a kedve.

2021. nov. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Valszeg teljesen felfordult a terhesség+szülés kombotol a hormonháztatrása. Orvosi eszközök nélkül kb lehetetlen megmondani hogy mikor lessz normális és hogy egyáltalán téged fog e még szeretni. A nálam okosabbak esetleg elmondják majd hogy kihez kell fordulni ezügyben.

De mindenképpen mond meg neki hogy az a helyzet hogy te kezdesz besokallni emiatt.

2021. nov. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

"vagy hogy próbálna megoldást találni arra hogy miért fáj neki"


Hát pl. van-e gyermekágyi vérzése?

Volt-e gátmetszése?

2021. nov. 27. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%
Beszéljétek meg, több előjáték, szerezzetek be síkosítót. Sajnos ez a probléma nem ritka, a gyerek is rengeteg energiát elvisz, lehet, hogy neki is több törődés, segítség kellene. Ha szétrepedt itt-ott, és fáj, az sem könnyíti meg a dolgot, türelem.
2021. nov. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Pokoli nehéz egyszerre anyának és csábos szeretőnek is lenni, legfőképpen a hormonok miatt. Főleg ha éjszaka ugrálni kell a kicsihez és szoptatni is kell. Ilyenkor az anyai ösztönök kerülnek előtérbe,a legtöbb nő a háta közepére nem kívánja a szexet.

Változó, hogy mikor áll helyre a "rend", van akinél hónapok, van akinél évek, és van akinél soha.

Megnyugtatlak, hogy az orális szex is azért van néha, hogy békén hagyd.

2021. nov. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Ha jól emlékszem 2,5 hónap után próbálkoztunk először, akkor is a párom nyaggatása miatt. Én még a hátam közepére se kívántam a szexet, eszembe se jutott. Nagyon fájt, pedig gátmetszésem se volt, nem is repedtem.

Úgy gondolom a női szervezet jelez majd ha készen áll, a kérdés az hogy kitartasz-e addig

2021. nov. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%

Megvan a gyerek, neki meg nincs igénye szexre.Eddig is kielégíthetett volna téged, ha akart volna, kézzel szájjal a terhesség alatt is. Ez van.

N

2021. nov. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod fájdalom miatt utasít vissza. Akkor ez pont olyan hogy egy szűznél sem fogod erőszakosan döngetni a kapukat. A terhesség a szülés teljesen fel tudja borítani a rendet, ez ilyen. Nem igazán létezik erre jó tanács, hiszen mindenki másképp működik. Ezt konkrétan vele kell megbeszélned. Sok nő amíg szoptat addig egyáltalán nem kívánja a szexet, teljesen természetes a magyarázat rá: hormonok.


Az meg hogy másnak mennyi időt okés várni, pláne ne számítson. Itt te vagy, meg a te feleséged. Lehet valaki már a gyermekágy alatt is kaparta a falat, másnak akár fél év is kellhet. Finoman kedveskedni egy masszázzsal, simogatással nyugodtan lehet, majd látod rajta hogy vevő rá vagy sem.

2021. nov. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

"A válaszba légyszi irjátok le hogy mi nektek az elfogadható időtartam ami még elviselhető ha nincs szex, de azután már mindeféleképp megoldás után néznétek."


Bocs, de a gyereket te csináltad neki, nem?

Neked ezzel mindössze annyi dolgod volt, hogy beleélvezz.

Ő hetekig/hónapokig hányt és/vagy rosszul volt, kihordta, megszülte, szakadt, repedt, vágták vagy nem, de most fáj a legérzékenyebb testrésze hónapok óta, mert megszülte a gyerekedet. Azóta valószínűleg nem aludt egy normálisat, 0-24-es szolgálatban van innentől éveken keresztül, és téged az érdekel a legjobban, hogy mennyi idő után dughatnál félre lelkiismeretfurdalás nélkül?

Esetleg segíts neki többet, legyenek napok, amikor rendelkezésre állás nélkül kipihenheti magát, és ne nyomaszd a szexuális igényeiddel, amikor naponta 8-10 alkalommal kell kielégítenie egy csecsemő szükségleteit minimális alvás mellett.

Ne azon gondolkozz, hogy mi a te elvárásod a jelen helyzetben, hanem próbáld kielégíteni az övéit. Lehet, hogy akkor hamarabb megjön a kedve a szexhez is.

Az pedig, hogy a hüvelye mikorra regenerálódik, hat hét és 6+ hónap között bármennyi idő lehet. Minél kevesebbet pihen a párod, annál később fog.

Ami pedig a megoldást illeti: a Jóisten adott neked két kezet. Még választhatsz is, melyikkel segítesz magadon.

2021. nov. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%
Ez csaktipikus lepattintós szöveg hogy fáj meg kellemetlen. Nem kívánja jó eséllyel nem is fogja. Vagy hozzászoksz a gondolathoz hogy innentől nuku szex max akkor ha megint akar gyereket vagy keresel mást.
2021. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!