Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szülés után hány hónapig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után hány hónapig nincs szex?

Figyelt kérdés

Mi az amire azt mondod hogy túl sok és nem akarsz többert várni?


3 hónapja szült a feleségem, azota egyszer próbáltuk de azt mondta fáj neki. A terhesség alatt sem volt szex, először a rosszullétei miatt, utána meg azért mert fájt neki ha szexeltunk, tehat gyakorlatilag 1 éve nem szexeltunk ugy egy igazit.

Engem már kezd fusztrálni a dolog. Probálok türelmes maradni, tudom hogy most van ezer más dolog és fáradt ő is meg én is de sajnos nem veszem eszre hogy őt zavarná hogy nincs szex vagy hogy próbálna megoldást találni arra hogy miért fáj neki. Szájával kényeztet néha de azért is szinte könyörögni kell mert magától nem jutna eszébe.

Terhesség előtt heti 1 vagy 2 szex azért volt, főleg hétvégén mikor több indőnk volt.


A válaszba légyszi irjátok le hogy mi nektek az elfogadható időtartam ami még elviselhető ha nincs szex, de azután már mindeféleképp megoldás után néznétek.


2021. nov. 27. 02:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%

Elképesztő, hogy milyen nők vannak, itt is sok válasz… 🤦🏼‍♀️ Szerintetek komolyan normális, hogy 1 éven keresztül nem kívánja meg a saját férjét valaki? Meg a folyamatos kifogások gyártása? Más az, ha eü. okok miatt nem szabad, de itt erről szó sincs, egyszerűen kihasználta a kérdezőt a felesége, mert neki gyerek kellett. Aztán ha szerencsétlen nem bírja tovább és megcsalja, akkor meg ő lesz a szar ember, aki félremegy a kisgyerekes párja mellől… Hányok ettől.


#1

2021. nov. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
17%
Én már terhesség alatt otthagytam volna.
2021. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
16%

9:


"Ami pedig a megoldást illeti: a Jóisten adott neked két kezet. Még választhatsz is, melyikkel segítesz magadon."


Az istenke rossz néven veszi a masztizást, pláne hülye javaslat ha az ember házas.

Az az igazság, hogy a rossz nőt vette feleségül. Tudom, hogy a nők nem ezt akarják hallani, de az ilyen nő nem érdemli meg a normális házasságot. Sajnos a koma rosszul választott, most ennek a következményeit viseli vagy 20 évig. És te annyit tudsz neki mondani, hogy verje ki... De szánalmas.

Kedves kérdező! Ez a nő nem szeret téged. Megpróbálhatod megmenteni, rendberakni a házasságot, de sajnos kicsi esélyt látok erre. Hajlamosak az emberek TÉGED önzőnek tekinteni, holott te ennek az elszenvedője vagy. Egyszer szánjatok rá fél órát, beszéljétek át őszintén a helyzetet. Ne fenyegesd, ne játszmázz, mond el neki, mi a pálya. Ha veszi a lapot, talán rendben vagytok. Ha nem, el kell döntened, mi lesz az életeddel. Így semmiképp ne csináld tovább, ezen változtatni kell!


47F

2021. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél más. Családi barát pl nemrég szült. Alapból hatalmas terhessége volt. Aztán felborult a hormonháztartása, és mégjobban elhízott, akkora hasa van most is, mint 9 hónapos terhesen. És pont erről beszélgettünk, hogy ez azzal társult, hogy jobban kívánja a szexet, mint valaha, csak alig bír mozogni közben az a baj. De van, hogy napközben is kell csinálják, annyira kívánja. Más nőknél meg pont fordítva van, egyáltalán nem érdekli. Fura ez.
2021. nov. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Sajnos senki nem irt hogy mennyit varna. Pl 6 honap? 8?

Ha kesobb sem lesz semmi akkor csak elkell kuldeni orvoshoz hogy miert faj neki.

Szakadasa volt es varrtak de mar reg nincs meg a varrat

2021. nov. 27. 17:49
 16/18 anonim ***** válasza:
22%

15

Semennyit. Eleve mi az hogy terhesség alatt nincs szex? Ha nem veszélyeztetett terhes akkor már az sem olyan amit tolerálnék. Szülés után 6 hét, és ha a doki megadja a zöld jelzést egyből mehet a dolog. Ne szórakozzunk már. Egy éve nem rakta szét az pont egy évvel több mint ami tolerálható. Spermadonornak kellettél, most már arra játszik hogy lelépj és pumpolhasson a gyerektartással.

2021. nov. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
21%
Egyetértek az utolsóval. Ha nincs rá orvosi indok, max egy-két hónap, mielőtt tennék az ügy érdekében (orvos, pszichológus, bármi). Nő vagyok.
2021. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
84%

"Szülés után 6 hét, és ha a doki megadja a zöld jelzést egyből mehet a dolog."

Súgok egy kicsit: a dokinak, amikor megadja a zöld jelzést, arról fingja nincs, fáj-e a nőnek a szex, vagy nem. Ő csak azt látja, hogy a gyógyulás megtörtént-e. A fájdalom nem feltétlen szűnik meg ettől.

De most komolyan ott tartunk, hogy az orvos dönti el, szexeljen-e egy nő szülés után, amikor még fáj neki? 16-os, te valami végtelenül primitív nőgyűlölő szerencsétlen lehetsz. Isten óvja a nőket a hozzád hasonlótól.

17-es, max egy-két hónap? És szerinted egy orvos mit tud tenni, ha fáj a szex? Elárulom, semmit. Azt tudja mondani, hogy várjanak még pár hetet, mert mindenkinél más a regenerálódás ideje. A pszichológusnak meg ehhez kb. semmi köze, a szülés utáni hüvelyi fájdalom krvára nem pszichés eredetű. Remélem, valamelyik szülésed után majd te is megtapasztalod.

2021. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!