Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az öntudatos, büszke nők hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az öntudatos, büszke nők hogy élik meg, hogy amikor szopnak, azt a férfiak többsége a nő behódolásaként éli meg?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 01:30
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Ha nekem nem hisztek, talán hisztek a szexológusok felméréseinek:


“When straight men describe their experiences with oral sex, they talk about power. (…) >> I feel so powerful when I see her kneeling in front of me <<


Heterosexual men tend to experience the (…) receiving of oral sex as an expression of their power.”


[link]


De számtalan más forrás is alátámasztja ezt.


Vagyis a férfiak azt a tényt, hogy a nő szopja a farkukat, jellemzően hatalomgyakorlásként élik meg. Ez tény, és ezt a tényt nem tudjátok a kérdezővel szembeni gyermekien aranyos szurkálódásokkal elfedni:)


Ettől persze a nőnek jogában áll nem behódolásként megélni a szopást, de itt a kérdés az, hogy ha a férfi mégis annak éli meg (márpedig a szak cikkek ezt támasztják alá) az zavar-e titeket.

2021. dec. 2. 17:36
 32/43 anonim ***** válasza:
85%

Engem nem zavar ha van olyan férfi aki ezt úgy élj meg.

De felőlem ide tólhatsz akármilyen cikket, akármilyen szakértőt, én akkor is örömszerzésként fogok az orálra gondolni.

Még akkor is ha szájba dugom, vagy ha lenyomom a farkam a torkán, ha már taknyosra szopattam akkor is.

Nem uralkodom felette, nem hódolt be. Kölcsönös megállapodással teszem.


28/F

2021. dec. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
66%
+ egyenrangú félként
2021. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
83%
Az baj ha engem ez egyáltalán nem érdekel? Ő is kinyal win-win.
2021. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
91%

Válaszolj már akkor professzor úr: ha te kinyalod a nőt, az is "behódolás"?


Mert 1) eleve mondtam, hogy nálunk a szopás nem térdelve zajlik, mivel kényelmetlen 2) a legtöbb esetben az orál oda-vissza zajlik.

Szóval?

2021. dec. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

35:


Ezzel kapcsolatban két ellentétes megközelítés létezik.


Az egyiket Corrado “Junior” Soprano fogalmazta meg, aki szerint a puncinyalás a gyengeség jele, “they think who sucks pussy sucks everything”


1:35-től:


[link]


Ezzel teljesen ellentétes megközelítés szerint a nyalás is a férfi általi hatalomgyakorlás, ami ilyenkor azáltal valósul meg, hogy a a férfi puszta nyelvével eksztázisba juttatja a kiszolgáltatott nőt.


A fentebb már idézett cikk szerint:


“Heterosexual men tend to experience the giving and receiving of oral sex as an expression of their power. By contrast, straight women perceive both giving and receiving oral sex from the position of powerlessness”


Tehát a nyalás esetén két egymással ellentétes férfi-percepció is létezik (amik nagyrészt ki is oltják egymást, a nyalásnak ma szerintem nincs dominancia szempontból jelentősége), a szopásnál viszont abszolút domináns az az érzet a férfiakban, hogy a szopás által a nő alárendeli magát, behódol, elfogadja a férfi uralmát maga felett.


Kérdezzétek csak meg férfibarátaitokat, akik nem azt mondják, amit hallani akartok, hanem amit tényleg gondolnak erről.

2021. dec. 2. 21:25
 37/43 anonim ***** válasza:
78%
Ez de beteg.
2021. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
78%

"Ezzel teljesen ellentétes megközelítés szerint a nyalás is a férfi általi hatalomgyakorlás"


🤣🤣🤣

2021. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
96%
Neked ez valami perverziód, hogy nem csupán te élvezel pszeudó-dominanciát, de másokba is bele akarod erőltetni, hogy márpedig ezt kell érezniük?
2021. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
96%
Hát barátom, ha neked a szexben kell kiéld a dominanciád, képzelt fölényed, hát tegyed, de ez nonszensz hogy ilyen egysíkúan látod a dolgokat. Örülünk, te ìgy tudsz élvezni, oké. De mindenki másnak totál felesleges ezen agyalni, ezt a témát el kell engedni ahogy van. Az orál oda-vissza klassz dolog. Ennyi. Minden más csak rizsa.
2021. dec. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!