Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon tetszik, hogy a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik, hogy a párom más nőknek is tetszik, miért izgathat ez ennyire?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 1 éve vagyunk együtt. Egyéb okokból, de leginkább munkahelyi összeférhetetlenségi okokból még egyáltalán nem publikus a kapcsolatunk. A munkahelyen mindenki úgy tudja, hogy egyedülállóak vagyunk. A párom egy 30 éves fantasztikus férfi, akiért odáig vagyok, nagyon boldog vagyok vele. Mindig éreztem, hogy két fiatalabb kolléganőmnek is tetszik, akik egyre nyíltabban közelednek felé. Folyamatosan írogatnak neki, gyakorlatilag udvarolnak…. Próbálta passzivitással lerázni őket, de én sem szeretném, ha durva lenne velük. A párom megmutatja a beszélgetéseket és csak döbbenten nevetek, ahogy közelednének. Az a legfurcsább, hogy közben meg írtóra tetszik, hogy akarják őt….. Tudom beteges, de azt is elképzeltem, hogy fantáziálnak a páromról, mert annyira kívánják…. Ha céges rendezvényünk van, akkor legyeskednek körülötte, volt hogy félrehívták beszèlni. Láttam a csajok gesztusait, mimikáját, ahogy a közelébe kerültek…. és ez is tetszett… A párom mindig viccesen megjegyzi, hogy “csak ne izgatna és ne èlveznéd ezt te ennyire” 🙂

Sokat gondolkodtam, hogy miért van ez bennem, mer korábban ilyet nem tapasztaltam. Persze kell ehhez a maximális bizalom és szeretet.

Kezdem perverznek érezni magam…. De volt olyan, hogy szex közben kottyantottam el a páromnak, hogy “mit meg nem adnának a csajok, ha most helyettem ők lovagolhatnának rajtad”…… 😮🙂 A párom furcsán nézett, de mosolyogva megàllapította, hogy gondoljak csak erre, ha ez beindít….🙂

Másnak is van ilyen defektje?


2021. dec. 7. 21:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20%
Csak neked.
2021. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%

Rossz a kategória!

Amúgy meg nyilván lesz 1000 nő, akit ő levarr majd, ha szeretné(d).

2021. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
12%
Es meg azok utan hogy 3 krva szalad chad utan azt mondjak nem igaz az ínszelelmelet
2021. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
dehogy csak neked.sokan vannak így.
2021. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%
Álmodj királylány!
2021. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Egyéb okok, szégyell
2021. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is tetszik. A páromnak sok kalandja volt és sok exe. Az utolsót miattam dobta. A csaj nagyon utál engem. Biztosan tudom, hogy nem ő az egyetlen. :)
2021. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
49%
Az egész csak rólad és az egódról szól. Majd rájön a párod is, aztán pislogsz amikor lelép valakivel, aki nem saját magába szerelmes általa, hanem belé.
2021. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Huuu, direkt nem a szex kategóriában tettem fel a kérdést, mert azt gondoltam talàn a felnőtt párkapcsolatok témakörében felnőtt válaszokra számíthatok.

Nem félek, hogy bárki levarrna, mert nem ez a kaliber… szerintem pont ez tetszik minden nőnek, köztük nekem is.

Szégyellni nem szégyell…. Egyrészt nincs oka, másrészt én kértem, hogy még ne jelentsük be a munkahelyen.

2021. dec. 7. 21:32
 10/25 A kérdező kommentje:
Nyilván szólhat ez az egóról, hogy ez a férfi az enyém, de nem tartom elítélendőnek, ha büszkeséggel tölt el, ha ilyen ember szerelmét tudhatom a magaménak. Ő is büszke rám, ezért szeretné már nagyon, ha nyilvános lenne a kapcsolatunk.
2021. dec. 7. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!