Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon tetszik, hogy a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik, hogy a párom más nőknek is tetszik, miért izgathat ez ennyire?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 1 éve vagyunk együtt. Egyéb okokból, de leginkább munkahelyi összeférhetetlenségi okokból még egyáltalán nem publikus a kapcsolatunk. A munkahelyen mindenki úgy tudja, hogy egyedülállóak vagyunk. A párom egy 30 éves fantasztikus férfi, akiért odáig vagyok, nagyon boldog vagyok vele. Mindig éreztem, hogy két fiatalabb kolléganőmnek is tetszik, akik egyre nyíltabban közelednek felé. Folyamatosan írogatnak neki, gyakorlatilag udvarolnak…. Próbálta passzivitással lerázni őket, de én sem szeretném, ha durva lenne velük. A párom megmutatja a beszélgetéseket és csak döbbenten nevetek, ahogy közelednének. Az a legfurcsább, hogy közben meg írtóra tetszik, hogy akarják őt….. Tudom beteges, de azt is elképzeltem, hogy fantáziálnak a páromról, mert annyira kívánják…. Ha céges rendezvényünk van, akkor legyeskednek körülötte, volt hogy félrehívták beszèlni. Láttam a csajok gesztusait, mimikáját, ahogy a közelébe kerültek…. és ez is tetszett… A párom mindig viccesen megjegyzi, hogy “csak ne izgatna és ne èlveznéd ezt te ennyire” 🙂

Sokat gondolkodtam, hogy miért van ez bennem, mer korábban ilyet nem tapasztaltam. Persze kell ehhez a maximális bizalom és szeretet.

Kezdem perverznek érezni magam…. De volt olyan, hogy szex közben kottyantottam el a páromnak, hogy “mit meg nem adnának a csajok, ha most helyettem ők lovagolhatnának rajtad”…… 😮🙂 A párom furcsán nézett, de mosolyogva megàllapította, hogy gondoljak csak erre, ha ez beindít….🙂

Másnak is van ilyen defektje?


2021. dec. 7. 21:12
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
18-as, köszönöm szépen. Igen nagyon jó, hogy büszke lehetek rá minden fronton. Tetszik ez a “játék” megközelítésed, mert nagyfokú tüzet ad ez a szerelmünkbe és a vàgyba. 😉
2021. dec. 8. 20:22
 22/25 anonim ***** válasza:

18-as válaszodra kedves kérdező:

Rendben, játsszunk ilyet, bár nem fogsz belőle túl jól kijönni, úgy gondolom.

"magyar tanárom" - ennek jelentése az, hogy a tanárod magyar nemzetiségű volt. Te a magyartanárodra gondolsz.

"Szöveges tartalmat értelmezni" - szöveges tartalom? Esetleg a szöveg tartalma, de az is elég kacska. Szövegértelmezésre gondoltál vagy a szöveg jelentésének értelmezésére.

Te meg fogalmazni nem tudsz és ha a saját gondolataidat nem bírod szavakban önteni, akkor más hogy érthetné meg? :D

Amit te leírtál a kérdésben, az azt jelenti, hogy egy bizonyos fokú vágy létrehoz egy fantáziálást. Ha nem elég nagy a vágy, nincs fantáziálás.

Az, hogy te nem ezt akartad megfogalmazni vagy nem erre gondoltál, az mélységesen szomorú, de egyelőre egyrészt ez egy írásbeli műfaj, másrészt nem találták fel a gondolatolvasást. Ha te leírod, hogy 2, de közben 3-ra gondoltál, akkor így jártál, a 2-t látván senki nem azon kezd el gondolkodni, hogy biztos valami másra gondoltál..

Végszóként pedig nekem is két fülem van, mégsem vagyok szatyor.

2021. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Természetesen pöröghetsz a szavakon, ha már nem tudsz máson…. Khm…. gondolom ez lehet a problémád… 🙂

Jaa és nem tervezek sehogy kijönni belőle, sem jól, sem rosszul…, mert nem ez fog meghatározni, pláne nem egy savanyú nő véleménye. 🙂

Legyen szép estéd, jobb híján magaddal… 🙂

2021. dec. 8. 22:56
 24/25 anonim ***** válasza:

Majd eljön az az idő,mikor nem fog tetszeni.

Lehet hogy most még imponáló,hogy a kedves párod egy tenyészbika képében jelenik meg előtted,de nem fog soká tartani.

2021. dec. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Mindig meghatározó párjaim voltak, külsőre, személyiségre, szóval nem aggódom, hogy idővel nem tetszene.

Amúgy meg nem tenyészbika kaliber, a higgadt, magabiztos, céltudatos hozzáállásával fogott meg és azzal, hogy nem akart leteperni azonnal.

2021. dec. 9. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!