Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon tetszik, hogy a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik, hogy a párom más nőknek is tetszik, miért izgathat ez ennyire?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 1 éve vagyunk együtt. Egyéb okokból, de leginkább munkahelyi összeférhetetlenségi okokból még egyáltalán nem publikus a kapcsolatunk. A munkahelyen mindenki úgy tudja, hogy egyedülállóak vagyunk. A párom egy 30 éves fantasztikus férfi, akiért odáig vagyok, nagyon boldog vagyok vele. Mindig éreztem, hogy két fiatalabb kolléganőmnek is tetszik, akik egyre nyíltabban közelednek felé. Folyamatosan írogatnak neki, gyakorlatilag udvarolnak…. Próbálta passzivitással lerázni őket, de én sem szeretném, ha durva lenne velük. A párom megmutatja a beszélgetéseket és csak döbbenten nevetek, ahogy közelednének. Az a legfurcsább, hogy közben meg írtóra tetszik, hogy akarják őt….. Tudom beteges, de azt is elképzeltem, hogy fantáziálnak a páromról, mert annyira kívánják…. Ha céges rendezvényünk van, akkor legyeskednek körülötte, volt hogy félrehívták beszèlni. Láttam a csajok gesztusait, mimikáját, ahogy a közelébe kerültek…. és ez is tetszett… A párom mindig viccesen megjegyzi, hogy “csak ne izgatna és ne èlveznéd ezt te ennyire” 🙂

Sokat gondolkodtam, hogy miért van ez bennem, mer korábban ilyet nem tapasztaltam. Persze kell ehhez a maximális bizalom és szeretet.

Kezdem perverznek érezni magam…. De volt olyan, hogy szex közben kottyantottam el a páromnak, hogy “mit meg nem adnának a csajok, ha most helyettem ők lovagolhatnának rajtad”…… 😮🙂 A párom furcsán nézett, de mosolyogva megàllapította, hogy gondoljak csak erre, ha ez beindít….🙂

Másnak is van ilyen defektje?


2021. dec. 7. 21:12
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
7es, köszönöm a hozzászólásod 🙂
2021. dec. 7. 21:36
 12/25 anonim ***** válasza:
51%

de meg tudod mondani, hogy miért? ha szereted és büszke vagy rá, akkor miért titok?

én is büszke vagyok rá, hogy jó pasim van, de eszembe nem jutna titkolni mások előtt

2021. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Sajnos egy lényegtelen dolognál ragadtunk le…. Azêrt írtam, mert fel akartam menteni a csajokat, hogy ők olyan tudattal nyomulnak, h a párom szingli…., ezért leírtam.

Nem gondolnám, hogy ez feltétlenül magyarázatra szorul, de a párom és én közöttem bizonyos területeken vezető-beosztotti pozíció van. Ezt egy nagy amerikai multinál elég komolyan veszik. Hamarosan a párom is vezető lehet, amelyben én is javaslatot tehetek rá. Ha ez meglesz, akkor a kapcsolat felvállalása után megmarad a vezetői státusza már, de összeférhetetlenségi okokra hivatkozva kérni fogjuk, hogy más területen töltse be ezt a pozíciót. Ez a drámai ok, de ez totál mellékes.

2021. dec. 7. 21:52
 14/25 anonim ***** válasza:

Össze-vissza beszélsz! Még munkahelyen sem lehet probléma 1+ év után kapcsolatot felvállalni, akkor sem, ha ez munkahelyi etikát sért.

Biztos lehetsz benne, hogy mindenki tudja, a főnökség is, bármennyire tagadod! A kérdés mégsem erre irányult, hanem hogy izgat, hogy őt függetlenként más is potenciális partnerként tekinti, ez már beteges, TE nem vagy neki partner...

2021. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Jesszusom, ez nem etikai kérdés…. Olvass utána kérlek az összeférhetetlenségi politikának….


Igen izgat, hogy más nő is akarja és nagyon szerencsésnek érzem magam. Még nem panaszkodott, hogy rossz partner lennék, így ebben sincsenek kétségeim. 🙂

2021. dec. 7. 22:15
 16/25 anonim ***** válasza:
32%
Én az egészben ott akadtam fent, hogy "annyira kívánják, hogy fantáziálnak róla". Mi van? Hát drágám, ha valaki tetszik, akkor arról kb az első pillanattól fantáziálsz, nem hónapok kellenek, hogy rágondolj szexuálisan :DDD
2021. dec. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
47%

Izgat hogy más is akarja,es szerencsésnek érzem magam.


Eljön a nap amikor jól megdug nőket,es akkor már azt is elmondhatod,hogy mennyire izgat,hogy mas nők is szettárják előtte a lábaikat.


Hát ha neked ez jön be,akkor hajrá.

Biztasd csak tovább az istencsaszár barátodat.

Nem fog elmaradni a végeredmény.


Drágam vannak izgató híreim!képzeld ma jolmegb...am Julcsit 2 szer, aztán Erika a kocsiban hazafele lesz.pott.

Holnap Edinát fogom k.félni.

2021. dec. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
51%
Nincs ezzel semmi probléma szerintem. Én is büszke vagyok arra, hogy a férjem olyan jó pasi, hogy a nőknek megakad a szemük rajta. Inkább így legyen, minthogy sajnáljanak, hogy milyen gáz pasival vagyok. A férfiak nagy része meg cuckold fantáziával foglalkozik. A nőknek is lehet ilyen fétisük. Szerintem, ha ti ebben a "játékban" jól érzitek magatokat, akkor ne foglalkozz a gyk népének fantáziatlan egyedeivel! 😉😁
2021. dec. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
16-os… ennek fuss neki újra és olvasd el mit írtam…. eszem megáll… a magyar tanárom mindig mondta, hogy a mostani fiatalok már nem tudnak szöveges tartalmat értelmezni…. Igaza lett…
2021. dec. 8. 20:13
 20/25 A kérdező kommentje:

17-es…. Van ám benned intellektus bőven… 😄

Soha nem aggodalmaskodtam azon, hogy meg akarna csalni, de ha meg akarja tenni, akkor tegye és egyértelművé válik, hogy nincs dolgunk együtt. Tájékoztatlak, ha egy kapcsolat eljut a megcsalás szintjére, akkor már ott komoly gondok vannak bizonyos ideje…. Azt meg èreznie kell az embernek. Egy kapcsolatért már az elején tenni kell és azt folyamatosan művelni. Egy percig nem aggódom magunk miatt. 🙂

2021. dec. 8. 20:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!