Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan döntenétek ebben az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntenétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Ha van két valaki, az én esetemben két fiú aki kezdeményez. Külsőre tetszik mindkettő, de az egyik akit előbb megismertem ő nagyon érett, megbízható, jólelkű, ami jó dolog de én még csak 21 vagyok és ezt még annyira nem tudom értékelni. Olyan igazi férj típus.

A másik fiú is rendes nagyon de ő már sokkal lazább és vonzóbb a viselkedése.


Az első fiú lenne a jó választás?

Félek hogy meg fogom bánni ha nem az elsőt választom, de attól is félek hogy zavarni fog hogy fiatalon már ennyire komoly kapcsolatom van.


2021. dec. 16. 06:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Mindkettőt választanám
2021. dec. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%

Ha ennyire nem tudsz választani, akkor egyik sem kell neked. Csak nem akarsz egyedül (szex nélkül) lenni. Tipikus...


Én a vonzóbbat választanám, azzal is csak barátság extrákkal. A másik unalmasabb.


De én pasi vagyok...

2021. dec. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Válaszd egyszerre mindkettőt.
2021. dec. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sosem a rendes srácot választják a lányok. Ez törvényszerű, de tíz év múlva meg már sírni fogsz, hogy " aki normális az mind foglalt, a maradék meg csak meg akar dugni."
2021. dec. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de a 4-es jó választ adott. A legtöbb nőnél ez törvényszerű és szomorú.

Egyébként meg azt válaszd, akivel jobban érzed magad. Aki mellett önmagad tudsz lenni mindenféle kötöttség és negatív feszültség nélkül.

2021. dec. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Noren1989 ***** válasza:
Nem vagyok nő, fura is a kérdésed,szóval egy harmadikat vàlasztanék, aki eltart és jól kefél.
2021. dec. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Minden nő így csinál. Még 30-40 évesen is. Ezért esnek pofára a rendes fiúk mindig, és ezért van akkora arcuk a menő, vagány gyerekeknek.
2021. dec. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Én az elsőt választanám.

Igaz én már nem vagyok 21 éves...

Jobban megéri olyan döntést hozni, ami hosszútávra szólhat, mintsem valami izgalmasat de bizonytalant. 29N

2021. dec. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Orbán Viktort választanám!
2021. dec. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

9es neki nincs megtakarítása azt mondta, Lőrincnek viszont van.


Ti nők, akik ilyenek vagytok, mint a kérdező, meg is érdemlitek a sorsotokat, ne csodálkozzatok, ha valaki jól megkettyint, utána meg kidob, mint egy zsepit

2021. dec. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!