Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő után mutatjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mutatjátok meg egymást?

Figyelt kérdés

Hogyan, mennyi idő után?

Milyen körülmények között?


Én 2 hónapja vagyok kapcsolatba egy lánnyal.


Nektek mikor volt?


Félreértéseket elkerülve, nem, nem akarok felvágni adottságaimmal előtte, de gondolom egyszer úgy is megtörténne, ezért kérdezem.



2022. jan. 9. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem a kérdést, mit mutatni meg?
2022. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3 hónap után láttuk egymást teljesen meztelenül, de egyikünknek sem az első kapcsolata volt. Szerintem akkor érdemes ezt csinálni, ha már eléggé kialakult a bizalom.
2022. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

A gyűjteményeket?

Mit mutatni meg? Írd már ki a kérdést normálisan, félénk vagy egy anonim oldalon! Tökös lehetsz ott is.

2022. jan. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
3 as is ezt mondom, 1es vagyok
2022. jan. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12%
sztem rögtön az elején, evégre az se jó ha megy hónapokig az udvarlás és utána jön a csalódás. nem jó a zsákbamacska, így legalább kapásból tudja mindkét fél h mit kap. kár vesztegetni az időt.
2022. jan. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!