Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet elérni, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni, hogy a tiszta, igényes, otthonában fogadó prosti elélvezzen?

Figyelt kérdés

Számomra nincs izgatóbb mint amikor a lány élvezi a szexet, orgazmusa van és mindig úgy állok hozzá, hogy neki is legyen jó. De attól tartok, hogy nem merik átadni magukat, mert mit szól a kliens, hogy ők élvezik a dolgot mikor a kliens fizetett. Meg a kliens visszakérheti a pénzt ha kölcsönösen élvezetes volt, ezért szerintem nem merik túlságosan élvezni, vagy ha igen akkor igyekeznek nem kimutatni azt.


Ezt hogy lehet nekik tudtukra adni, hogy pont azt szeretném látni, hogy élvezik.


Nem nagy kunszt szerintem, hisz szex, és ha ingerelve vannak a nemi szervek, erogén zónák akkor nem nagyon van beleszólásod. Például sok nő nemi erőszak során és elévez ami miatt összezavarodnak és súlyos bűntudatuk van.


De egy fizetéses aktus nem erőszak, kölcsönös megegyezéssel születik, ezért nem kellene bűntudatuk legyen.


Szinte egyik prosti sem igényelt síkosítót, tehát valamiért benedvesedik az a punci. Tehát ha szexel valaki akkor elengedhetetlenül működni fognak az erogén zónái, nincs más út.


Én mindig igyekszek figyelmes lenni, simogatni őket stb.


2022. jan. 11. 11:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 A kérdező kommentje:

20


Hogy hogy láthatóan? Miért provokálsz?


Maradjunk annyiban, hogy nem tudod ki vagyok.

2022. jan. 11. 13:34
 22/73 anonim ***** válasza:
100%

#21

Kérdező, azért merült fel a kérdés, mert úgy érzed, hogy a prostituáltak nem mutatják ki az örömüket, miközben veled fekszenek le, így igen, láthatóan nem szeretnének veled lefeküdni, csak ugye nekik ez munka. Nem kell megsértődni, én se sértődök meg, amikor látszik a pénztároson, hogy nincs kedve velem foglalkoznia.

2022. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
100%

"Nem nagy kunszt szerintem, hisz szex, és ha ingerelve vannak a nemi szervek, erogén zónák akkor nem nagyon van beleszólásod. "

Lehet csak én egyedül működöm máshogy, de én simán le tudok feküdni úgy még a párommal is, akit szeretek, hogy nem élvezem egy kicsit sem. Pedig ő pontosan tudja, hogy mit szeretek az ágyban, és nagyon jó is egyébként. De voltak nehéz időszakaink, amikor picik voltak a gyerekek, és nekem sokszor nem volt kedvem, csak "belementem" a kedvéért. Innen tudom csak, hogy ha egy nőnek nincs kedve, akkor a férfi megszakadhat, akkor se fogja élvezni :D Inkább nem is csináltunk belőle rendszert, mert senkinek sem jó, és szerencsére túl vagyunk rajta, de na, azért ekkora téveszméid ne legyenek.

2022. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
100%
23-as vagyok, csak még annyit, hogy ha ilyen egyszerű lenne egy nőt orgazmushoz juttatni, nem sírnának itt annyian gyk-n sem, hogy nem tudnak a párjukkal elmenni, pedig még szerelmesek is, a fene egye meg, nem az aznapi 12. kuncsaftról van szó
2022. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
30%

Kaptál itt elég sok támadást, de én megmondom a megoldást:

Olyan prostit keress akinek bejössz.

Ugye alap hogy legyél igényes, nézz ki normálisan stb. Ha ez megvan de mégis prostihoz jársz ( mert mondjuk túl elfoglalt vagy ahhoz hogy barátnőt tarts) akkor nem olyan nehéz találni egy olyan prostit akinek szimpatikus vagy. Nekem is volt már olyan hogy kifejezetten bejöttem egy ilyen csajnak. Az a titok hogy többször kell menni, az elején még meg vannak illetodve de pár alkalom után feloldodnak. Különösen fiatal csajnal van rá esély.

2022. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 A kérdező kommentje:

24


Tudom ezt, a nők többsége vaginálisan nem tud elmenni. Kell a csiklót is izgatni, simogatni, suttogni a fülébe stb. De ezeket én meg is tenném, csak tudnom kellene, hogy nincs bűntudata amiatt mert élvezi.

2022. jan. 11. 14:46
 27/73 A kérdező kommentje:

25


Jó de most jönnek a feminácik és beszólnak, hogy nem is jöttél be neki hanem csak megjátszodta. Mert mindent megjátszanak, mert prostihoz járó férfiak nem érdemlik meg szerintük, hogy vonzódást kapjanak a nőktől. Ez a femináci program fut az agyukban, ezért nem lehet tárgyilagosan beszélni velük ilyen témákban. Plusz meg zavarja a konkurencia megléte is, sok férfinek nincs kedve felesleges köröket futni nőkket, ezért inkább befizet egy ilyen lányhoz. Viszont azt is érdemes észben tartani, hogy ő is csak egy lány, és lehet vele is felesleges köröket kell futni, hogy érzelmileg lecsillapítsd, kényelmesen érezze magát, ne legyen bűntudata stb. Komplex lények a nők, férfi számára lehetetlen tudni mi megy végbe az agyuba, de annyit tehetünk, hogy a lehető leglazább, legvidámabb, legkönnyedebb hangulatot teremtjük, hátha általa lenyugszik az érzelmi központjuk.

2022. jan. 11. 14:50
 28/73 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt az egészet te is elhinnéd, akkor már ott lennél a csajnál suttogni a fülébe, és várnád az orgazmusát, és nem itt diskurálnál róla gyk-n.

De te itt vagy, szóval vagy nem vagy vonzó, vagy tudod, hogy a prostik sem gépek, hogy a megfelelő pontok ingerlésével automatikusan élvezzenek. Esetleg mindkettő.

2022. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 A kérdező kommentje:

28


Tőled kérdezem, feminácitól ,hogy hogy is van. Mert nőből vagy és talán meg tudod mondani hogyan is csináljam, hogy elérjem amit akarom.


Oltást kaptam annyit, hogy már bőröm sem maradt, de az életben egyszer, segíthetnél valakin, aki nem nő hanem férfi!

2022. jan. 11. 15:05
 30/73 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy te nárcisztikus? Eléggé az jön le hogy élvezni KELL azt amit magasságod nyújt. Hát figyelj van az a plusz pénz amiért elfogják játszani neked. Az ember testét megveheted de a lelkét nem.
2022. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!