Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet elérni, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni, hogy a tiszta, igényes, otthonában fogadó prosti elélvezzen?

Figyelt kérdés

Számomra nincs izgatóbb mint amikor a lány élvezi a szexet, orgazmusa van és mindig úgy állok hozzá, hogy neki is legyen jó. De attól tartok, hogy nem merik átadni magukat, mert mit szól a kliens, hogy ők élvezik a dolgot mikor a kliens fizetett. Meg a kliens visszakérheti a pénzt ha kölcsönösen élvezetes volt, ezért szerintem nem merik túlságosan élvezni, vagy ha igen akkor igyekeznek nem kimutatni azt.


Ezt hogy lehet nekik tudtukra adni, hogy pont azt szeretném látni, hogy élvezik.


Nem nagy kunszt szerintem, hisz szex, és ha ingerelve vannak a nemi szervek, erogén zónák akkor nem nagyon van beleszólásod. Például sok nő nemi erőszak során és elévez ami miatt összezavarodnak és súlyos bűntudatuk van.


De egy fizetéses aktus nem erőszak, kölcsönös megegyezéssel születik, ezért nem kellene bűntudatuk legyen.


Szinte egyik prosti sem igényelt síkosítót, tehát valamiért benedvesedik az a punci. Tehát ha szexel valaki akkor elengedhetetlenül működni fognak az erogén zónái, nincs más út.


Én mindig igyekszek figyelmes lenni, simogatni őket stb.


2022. jan. 11. 11:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 A kérdező kommentje:

30


De figyelj. Én ártatlanul és jóhiszeműen leírtam, hogy tiszta szívből azt szeretném ha élvezni minden nő a szexet (prostik is), mert annál izgatóbb számomra nincs. Akkor meg miért támadsz meg jössz ezekkel a negatív megjegyzésekkel? Rosszat írtam?


A lelkét nem kell nekem adni csak egy momentumra, vagy néhány órára.

2022. jan. 11. 15:10
 32/73 anonim ***** válasza:
83%

De hát most írod, hogy az a lényeg, hogy NEKED ez a legizgatóbb :D tehát mégse a nő a lényeg.

Amúgy te messze nem vagy se ártatlan, se jóhiszemű.

Kérdést meg nem tudom miért írsz ki, ha nem tudod feldolgozni a neked nem tetsző válaszokat.

2022. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 A kérdező kommentje:

32


Hát ki számára legyen izgató az ő élvezete? Az, hogy értékelem és élvezem nem azt jelenti, hogy figyelmes vagyok? Mert nem esik ugyanolyan jól a szex ha nem élvezi? Ti nők mindig erről beszéltek, hogy a pasi nem elég figyelmes, nem elég odaadó stb. Akkor ha az lennék is baj?

2022. jan. 11. 15:29
 34/73 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjuk, felesleges ezt az embert bármiről is meggyőzni. Menj, élveztess el minden prostit, és hidd azt te vagy a falu bikája úgy üvöltenek alattad. Sőt parancsolj rájuk hogy azonnal engedjék el magukat, lazítsanak és orgazmust is produkáljanak a pénzedért. Elvégre fizettél érte ennyi jàr.
2022. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
96%
De ha te ennyire rendes, figyelmes, ártatlan, jóhiszemű ember vagy miért prostikkal akarsz lenni? Miért nem keresel egy barátnőt? Ő legalább őszintén vonzódna hozzád és azért feküdne le veled mert kíván...
2022. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
100%

"nem merik átadni magukat, mert mit szól a kliens, hogy ők élvezik a dolgot mikor a kliens fizetett. Meg a kliens visszakérheti a pénzt ha kölcsönösen élvezetes volt"


Te azért fizetsz hogy ejakulálhass egy nőbe vagy rá. Tegyük fel valami CSODA folytán pont vonzódik hozzád a prosti és még jól is bánsz azzal amid van. A kutyát nem érdekli hogy szerinted bűntudatot kellene érezzen, ő úgy lenne vele kellemest a hasznossal. Semmi jogod nem lenne visszakövetelni a pénzt hiszen azért fizettél hogy orgazmusod legyen. Ha volt akkor távozhatsz. Hogy közben ő tényleg élvezte vagy csak megjátszotta az ég világon senkire sem tartozik csakis rá. Így teljesen felesleges ezen rugózni.

2022. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
100%

"mert prostihoz járó férfiak nem érdemlik meg szerintük, hogy vonzódást kapjanak a nőktől."

Nem, nem érdemlik. Jézusom, ez nem olyasmi, amit elvárhatsz, sőt, nem is veheted meg. Ha nem tart vonzónak, nem tart vonzónak, mit kell ezen hisztizni?


Kérdező, ezek a nők számodra idegenek, ahogyan te is az vagy nekik. Nevetséges, hogy elvárod az élvezetüket és hogy "A lelkét nem kell nekem adni csak egy momentumra, vagy néhány órára" (basszus, egy másodperce se adja oda olyan ember a lelkét neked, aki nem szerelmes beléd). Értékelendő, hogy nekik is szeretnéd a lehető legjobbá tenni az alkalmat, de szánalmas, hogy ezért elvársz bármit is. Elég önteltnek tűnsz.


A prostituáltaknak a veled való szex munka. Se több, se kevesebb. Hagyd, hadd végezzek el úgy, ahogy szeretnék.

2022. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 A kérdező kommentje:

34


Te és még néhányat itt az a benyomás túlértékelitek a női orgazmust, legalább messze a férfi orgazmus fölé helyezitek, akárcsak a női lelket, szerelmet, stb. Le kellene szállni a magas lóról és beismerni ti is ugyanolyan emberek vagytok mint a férfiak.

2022. jan. 11. 17:15
 39/73 A kérdező kommentje:

35


Már leírtam. Egy nővel a való életben felesleges köröket kell futni, nem biztos, hogy olcsóbban jössz ki a hónap végén, és pont ugyanakkor az esélye, hogy nem őszinte a szeretete, szerelme, orgazmusa.

2022. jan. 11. 17:16
 40/73 A kérdező kommentje:

36


Ha úgy megjátsza, hogy teljsen valóságos akkor nyilván elhiszem és úgy kezelem mint aki valóban elment. Így is jó nekem és úgy is ha valóságos. Mert mint te mondtad, nincs honnan tudnom ezt, max a puncijáról, mellbimbójáról, kivörösödött arcáról stb.

2022. jan. 11. 17:17
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!