Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet elérni, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni, hogy a tiszta, igényes, otthonában fogadó prosti elélvezzen?

Figyelt kérdés

Számomra nincs izgatóbb mint amikor a lány élvezi a szexet, orgazmusa van és mindig úgy állok hozzá, hogy neki is legyen jó. De attól tartok, hogy nem merik átadni magukat, mert mit szól a kliens, hogy ők élvezik a dolgot mikor a kliens fizetett. Meg a kliens visszakérheti a pénzt ha kölcsönösen élvezetes volt, ezért szerintem nem merik túlságosan élvezni, vagy ha igen akkor igyekeznek nem kimutatni azt.


Ezt hogy lehet nekik tudtukra adni, hogy pont azt szeretném látni, hogy élvezik.


Nem nagy kunszt szerintem, hisz szex, és ha ingerelve vannak a nemi szervek, erogén zónák akkor nem nagyon van beleszólásod. Például sok nő nemi erőszak során és elévez ami miatt összezavarodnak és súlyos bűntudatuk van.


De egy fizetéses aktus nem erőszak, kölcsönös megegyezéssel születik, ezért nem kellene bűntudatuk legyen.


Szinte egyik prosti sem igényelt síkosítót, tehát valamiért benedvesedik az a punci. Tehát ha szexel valaki akkor elengedhetetlenül működni fognak az erogén zónái, nincs más út.


Én mindig igyekszek figyelmes lenni, simogatni őket stb.


2022. jan. 11. 11:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:

Ha fejben máshogy gondolja, vagy semmi kedve nincs hozzá, vagy egyaltalan nem jossz be neki, alig varja hogy lelepjel, te voltam aznap a 10.akkor mit elvezzen benne, ritka mikor valamelyik elvezi

De volt mar ra pelda, akihez pl egyaltalan nem jarnak vagy csak extrem ritkan

Vagy még ha egyebkent szimpatikus vagy neki, nekem volt hogy fél even keresztul osszejartunk dugni csak ugy mert elvezte, kozben fogadott vendegeket is

2022. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
94%

Na most buktál le incel!

Ha fejben minden rendben lenne akkor megértem amit kérdeztél, végülis jogos felvetés. De a kérdés alatt írt hozzászólásaidbol látszik hogy mennyire eltorzult a gondolkodásod.

2022. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan lehet elérni, hogy a tiszta, igényes, otthonában fogadó prosti elélvezzen?"


Odaadod a pénzt és távozol.

2022. jan. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
0%
Kedves válaszolók! Azt áruljátok már el nekem, hogy a nők a vibrátorukba is szerelmesek? Csak mert elég sokan használják őket és elvileg örömszerzésre.
2022. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 A kérdező kommentje:

64


A kérdés jogos. Erre én is kíváncsi vagyok.

2022. jan. 14. 17:43
 66/73 anonim ***** válasza:
94%
#64 ez a kérdés hogy jön ide? Egy tárgyba senki sem szerelmes.
2022. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
51%
Na vajon hogy jön ide? :)
2022. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
96%

"Azt áruljátok már el nekem, hogy a nők a vibrátorukba is szerelmesek? Csak mert elég sokan használják őket és elvileg örömszerzésre."


Ha ezt magyarázni kell akkor vagy nagyon fiatal és tudatlan vagy, esetleg szimplán idióta. Igen a nők is maszturbálnak, igen el tudnak élvezni olyankor akár 1 vibrátortól is, mert pontosan tudják mit, hova és hogyan kell izgatni. Mivel teljesen oda koncentrál, tehát fejben is ott van, ellazul, és megfelelő a stimuláció is el tud élvezni. Mint nektek a farok verés... Csak nálatok elég a mechanikai inger is, egy nőnek több tényezőnek is stimmelnie kell.


Nem, nem szerelmesek a vibrátorba. A prosti téma megint más, hiába dugod ki-be a pötsödet nem fog elélvezni tőled, mert 1. nem is akar, nem cél hogy elélvezzen, 2. azon van hogy végezzél már 3. ez a munkája.


Többet nem tehetek értetek. Ennél jobban nem lehet a szátokba rágni. Ha valaki ostoba és csököttagyú azt megette a fene. Én elengedem ezt a kommentszekciót, kaptatok elég infót azt kezdtek vele amit akartok.

2022. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
51%

Mintha megsértődtél volna...

Bennetek meg az rögzült, hogy a prostik szabványra készült nők és mindegyik ugyanúgy viselkedik, gondolkodik és cselekszik.

Igen, sok olyan is van, aki így vélekedik. Amivel pont maga ellen dolgozik, mert egy rideg szexgépet kevés értelmes férfi fog élvezni, oda tényleg csak az ürítésre hajtók fognak menni.

Más nők meg örülnek neki, hogy értelmes és kulturált, ápolt férfiak mennek hozzájuk. Ami éppenséggel a mai, nagyon feminizált nők "érdeme" is, mert kutyába nem vesznek sok ilyen férfit, mert unalmasak. És ugyan miért ne éreznék jól magukat, ha egyszer összeköthetik a kellemeset a hasznossal?

2022. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 A kérdező kommentje:

69


Igen, meg a punci is valamitől nedves lesz. A legtöbb prostinál nem kellett síkosítót használni, csusszant be anélkül is jól.

2022. jan. 14. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!