Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet elérni, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni, hogy a tiszta, igényes, otthonában fogadó prosti elélvezzen?

Figyelt kérdés

Számomra nincs izgatóbb mint amikor a lány élvezi a szexet, orgazmusa van és mindig úgy állok hozzá, hogy neki is legyen jó. De attól tartok, hogy nem merik átadni magukat, mert mit szól a kliens, hogy ők élvezik a dolgot mikor a kliens fizetett. Meg a kliens visszakérheti a pénzt ha kölcsönösen élvezetes volt, ezért szerintem nem merik túlságosan élvezni, vagy ha igen akkor igyekeznek nem kimutatni azt.


Ezt hogy lehet nekik tudtukra adni, hogy pont azt szeretném látni, hogy élvezik.


Nem nagy kunszt szerintem, hisz szex, és ha ingerelve vannak a nemi szervek, erogén zónák akkor nem nagyon van beleszólásod. Például sok nő nemi erőszak során és elévez ami miatt összezavarodnak és súlyos bűntudatuk van.


De egy fizetéses aktus nem erőszak, kölcsönös megegyezéssel születik, ezért nem kellene bűntudatuk legyen.


Szinte egyik prosti sem igényelt síkosítót, tehát valamiért benedvesedik az a punci. Tehát ha szexel valaki akkor elengedhetetlenül működni fognak az erogén zónái, nincs más út.


Én mindig igyekszek figyelmes lenni, simogatni őket stb.


2022. jan. 11. 11:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 A kérdező kommentje:

37


A prostituáltaknak a veled való szex munka. Se több, se kevesebb. Hagyd, hadd végezzek el úgy, ahogy szeretnék."


Ha nekik is kellemesebb a munka ha élvezik, akkor miért ne csinálnának kellemes munkát mint nehéz, elviselhetetlen munkát. Szerintem erre már ők is rég rájöttek. Főleg azok akik már 7-8 éve dolgoznak a szakmában.


Szerinte hogy lehet megélni 8 évet a szakmában hm???

2022. jan. 11. 17:19
 42/73 anonim ***** válasza:
95%
Tehát te csak lusta vagy ismerkedni, értem. Hogyha az a legnagyobb problémád hogy egy randin ki kell fizetni egy 800 Ft-os kávét akkor neked nem is való barátnő. Egyébként normális nőknél az a "szokás" hogy ugyanúgy beszáll a randi költségekbe vagy felesbe vagy úgy hogy egyszer ő fizet egyszer te.
2022. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
100%

#41

Ezt mondom, hogy mivel munka, ne várd el, hogy vonzónak tartson téged, vagy "odaadja a lelkét". Ne pampogj itt, hanem ha szeretnél, menj el, fizesd ki és ennyi. Nem kell itt görcsölni, hogy ők hogyan élik meg, mert számodra lényegtelen. Majd ha valóban egy vonzó pasival szeretne érdemi szexet, keres magának, mert te barátom, nem vagy az számára. Te csak a sokadik arctalan senki vagy, aki kifizeti egy-két óra szexért. Nem több, nem kevesebb.

2022. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 A kérdező kommentje:

43


Még olyan nem hallottál, hogy valaki munkahelyen ismerkedik, esik szerelembe? Én sok olyat hallottam, hogy klienssel jöttek össze majd kiléptek a szakmából. Ők is emberek, ne nézd ennyire le őket, nekik is érzéseik vannak és megtetszhet egy kliens, aki simán lehet vonzó számukra. Meg a prosti szakma sem olyan nagy presztízsű, hogy kedvükre válogassanak vonzóbbnál vonzóbb férfi közül. Örülhetnek, hogy valaki egyáltalán leáll velük.

2022. jan. 11. 17:36
 45/73 anonim ***** válasza:
95%

#44

Te most komolyan azt hiszed/reméled, hogy egy prostituált beléd szeret? Jaj... Biztos van ilyen, de szerintem nagyon ritkán, mert inkább olyannal jönnek össze, akivel újrakezdhetik az életüket, és nem kliensként jöttek össze. Nem tudom, hány vendéget fogadnak egy nap, vagy alapvetően, de ha azt reméled, hogy majd a sok férfi közül pont te fogsz kitűnni, akkor szerintem most le is állhatsz a látogatásukkal.

2022. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 A kérdező kommentje:

42


Nem hiszem lustaság. Egyszerűen nem vagyok olyan nagyhangú jóképű akik után fussanak a nők. Meghagyom az ingyenes nőket az ilyen srácoknak én meg a könnyebb utat választom és elmegyek egy prostihoz.

2022. jan. 11. 17:48
 47/73 A kérdező kommentje:

45


Valaki csak ki fog tűnni. Az a férfi miért gondolná, hogy pont ő fog kitűnni. Ezzel az erővel akkor senki ne is ismerkedjen nőkkel mert honnan tudja, hogy pont ő fog kitűnni? Brilliáns logikád van.

2022. jan. 11. 17:50
 48/73 anonim ***** válasza:
94%
Miért prostituáltakkal szeretnél ismerkedni, akiknek csak munka vagy?
2022. jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 A kérdező kommentje:

48


Azért meg ők legalább elvállalnak, adnak reményt.

2022. jan. 11. 17:52
 50/73 anonim ***** válasza:
94%
Elvállalnak, mert fizetsz (!) nekik, reményt pedig te látsz ebbe, bár nem tudom, miért.
2022. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!