Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz ha sokkal inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha sokkal inkább vágyok prostikra meg masszázs lányokra mint normális lányokra?

Figyelt kérdés
Egyre jobban felerősödik bennem ez az érzés,mert hát a mai lányok... gázak
2022. jan. 15. 16:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Te dolgod, őszintén szerinted hány embert érdekel, hogy kivel akarsz dugni vagy kivel nem?
2022. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Te vagy a gáz.
2022. jan. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
A kérdésre azt válaszoltam volna, hogy nem gáz, na de a kifejtés...Szóval a mai lányok neked gázak, ezért inkább prostizol. :D Képmutatásért nem kell a szomszédba menned.
2022. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%

Ennek a kérdésnek is 0 értelme van, mint a többinek, csak direkt provokáló kérdés, de még annak is gyenge.

Gáz, gáz csak ennyiből áll a szókincsed. Részletezd mitől gázak szerinted a mostani lányok.

2022. jan. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Normális lányok között is akadhat, akinek jó lenne a csak szex.
2022. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Nálam is ez a helyzet kérdező. De már nem elég nekem a prosti meg a erotikus masszázs. De már domináns csajhoz is járok. Szerencsére elsőre találtam egy számomra tökéletest aki nem csak nagyon bomba, de pont olyan amit megálmodtam. Istenien csinálja amire megkérem. Semmi durvaság, semmi extrém dolgot nem kérek. Csak szép finom "alapokat". :)

(Ne is kérdezzétek, hogy ki az mert a diszkréció az első oda-vissza én nem mondom meg)

2022. jan. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kérlek szépen,részletezem én neked

-Nagyképűek

-Csak arra buknak aki sármos,van jó autója,van sok pénze,kigyúrt.

-Hűtelenek

-Irritáló a viselkedésük,röhögnek mindenen,nem lehet velük beszélni komolyan.

2022. jan. 15. 16:48
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Amúgy egyet értek a 7-esel. (azért van kivétel.)

Amúgy ez tényleg úgy van a mostani csajoknak nem elék a közepes srác. Nekik a legjobb kell. Mi közben mi pasik beelégedünk simán a közepessel is.

És tényleg csak vihorásznak. Csak a nagyképű kamu srácokra buknak a mostani lányok. Ha már valaki kicsit is deviáns vagy nem visel menő trendi cuccokat azokat kajak leszarják.

Nagyon infantilis a csajok nagy része.

2022. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Akkor nem jó környezetben keresed őket kérdező. Talán akkor a kevésbé szebb lányokat is észre kellene venned, vagy akik több időt olvasnak, művelődnek, rajzolnak és nem az instának élnek.
2022. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Milyen szimpatikus, hogy "beéred" egy általad közepesnek minősített lánnyal. Fantasztikus lehet ilyen emberrel kapcsolatban lenni.
2022. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!