Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz ha sokkal inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha sokkal inkább vágyok prostikra meg masszázs lányokra mint normális lányokra?

Figyelt kérdés
Egyre jobban felerősödik bennem ez az érzés,mert hát a mai lányok... gázak
2022. jan. 15. 16:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem szó szorosan értettem! Nőknek mindig tökéletes kell a masiknak meg nem kell mindig tökéletes nő. Ezt akartam!
2022. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell tökéletes. A férfiak hajlamosak azt gondolni, hogy felettük már csak a tökéletes állhat.
2022. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A prostizás a gáz nem ledig a mai lányok.Amit leírtál kérdező hogy milyen a lányok..hát nem mindegyik lányra igaz ez legalábbis a többségre nem igaz.
2022. jan. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes önigazolás.
2022. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%

A 7-es kommentekre reagálva és arra, hogy "a mai lányok... gázak", nem igazán értem, hogy szerinted a prosti a két szép szemedért vállal el? Illetve a másik; nagyon megbántott korábban egy átlagos lány, igaz?


Azért nem mindegyikünk ilyen, na. Rossz környéken/közösségben keresgélsz.

2022. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!