Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez barátságba belefér vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez barátságba belefér vagy szexualitás kategória?

Figyelt kérdés

Amikor a fiú haverommal kettesben vagyunk, akkor gyakran megfogja a kezem. Azt mondja hogy neki az érintés a szeretet nyelve azért teszi. Ezen kívül még szokta nézni a melleim. Egyszer szemben ültem le vele és miközben nézte a mellkasom mondta hogy szereti a mély dekoltázsú felsőket.

Egyébként van barátnője.



2022. febr. 10. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van barátnője, de attól még neked is van puncid.
2022. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Én is megfognám a kezed.
2022. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szexualitás.

Csak nincs fából.

2022. febr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is fogtam már meg a legjobb fiú barátom kezét, pedig volt barátja. Szimplán így éreztem magam biztonságban, mert egy elég szar környékén sétáltunk egy buli után. Soha nem volt köztünk semmi több, ismerem a barátnőjét is, eszem ágában nem volt rámozdulni a sracra, ahogy neki se rám.
2022. febr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 Na de gondolom nem is jegyezte meg közben burkoltan hogy de jó a melled.
2022. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az fér bele amire a felek azt gondolják belefér. Az hogy néz...hát ja ha van "mit" örülj neki inkább hogy formás melled van amit megnéznek a pasik. Ettől ha zavaróan bámul akkor szólj rá nyugodtan. A kézfogás már érdekesebb dolog... főleg ha direkt történik.
2022. febr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt NAGYON jó barátom (lány) akivel ha rossz környéken is mentünk haza inkább belém karolt. A kézenfogva menés szerintem már más liga!!!
2022. febr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nálunk ez úgy szokott lenni hogy beszélgetünk és közben megfogja a kezem
2022. febr. 11. 09:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Belémkarolt már ezer nő, mikor sétáltunk. Munkatársnő is. Azt mondta neki így komfortos. A kézenfogás, hátnemtom. Ilyen intim helyzet heteroszexuális fiú barátok között azért nincs, vajon miért?
2022. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátságba még szex is belefér, de kérdés fiú mit akar
2022. febr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!