Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ezek közül melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ezek közül melyik lenne a durvább megcsalás?

Figyelt kérdés
Lehetne más esetet is megfogalmazni.

2022. febr. 14. 21:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik ugyanannyira megcsalás szerintem.

Egy pasi jobban különbséget tud tenni, hogy csak dugás, vagy érzelmeket is visz bele, de nőknél szerintem egyik felsorolt dolog sem menne érzelem nélkül.


És egy kicsit a másik oldalról.

Volta egy lány szeretője, közvetlenül az esküvője után. Már tervezték a gyereket, amikor velem is szexelt.. de azért nem élveztem bele.

Egy szende, jóravaló lány volt, soha nem gondoltam volna róla.

Volt, hogy dugás előtt felhívta a férjét (nehogy közben zavarjon meg minket), "sietek haza, szeretlek!".

Úgyhogy akkor kicsit csalódtam a női nemben (magamra sem voltam büszke).

2022. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tud tudatosan hűséges maradni akkor nem igazán van mit keresnie mellettem
2022. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat alapja hogy ne csinálj olyat amit nem szeretnél ha a párod megcsinálná
2022. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A durva megcsalás, mikor keményen dolgozik az ember és közben az asszony otthon fűvel-fával, vadvirággal... ahogy szokták mondani.
2022. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14. Erről tudnék mesélni… sajnos.
2022. febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!