Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki 26 évesen szűznek lenni? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki 26 évesen szűznek lenni? L

Figyelt kérdés
Létezik-e egyaltalan rajtam kivul, aki ebben a korban meg szuz? Kinezetre atlagos lany vagyok. Kereszteny csaladban nottem fel, ami "burokban"tartott egy jo ideig. Meg egyetemista eveim elejen sem buliztam. Introvertalt alkat vagyok(INFP),mindig volt 3-4 nagyon szoros baratom, de fiukkal sosem mertem ismerkedni.Abbol kifolyolag, hogy mar ennyi idos vagyok, es meg mindig nem volt egy normalis baratom, elvesztettem az onbizalmam is. Valami tanacs? Olyan szanalmasnak erzem magam

2022. márc. 4. 00:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
86%
Nem ciki.
2022. márc. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
68%
En is szuz vagyok es 19 mar jo lenne nem annak lenni
2022. márc. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
65%

Nem, egyáltalán nem ciki, sőt! Szerintem a mai világban ez érték. Légy büszke arra, hogy nem feküdtél össze valakivel csak azért, hogy ne lógj ki a sorból. Én sem tettem és én büszke vagyok rá. Nem jöttem azért össze valakivel, hogy ne legyek egyedül és nekem amúgy is érzelmek kellenek ezekhez a dolgokhoz. Én 26 voltam, mikor megismertem azt az embert, akivel megtörtént az első alkalom, viszont ismerek jóval idősebb nőt is, aki még vár az igazira, pedig már jóval 30 felett van. Erre nincs megfelelő kor, inkább csak megfelelő alkalom (és partner), ami nem mindenkinek ugyanakkor jön el és a megfelelő sem mindenkinek ugyanazt takarja. :) Ne aggódj ezen! :)


29/N

2022. márc. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
58%

Nem az csak ne monnd el masoknak


43 F szuz

2022. márc. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
77%
Nem ciki. Az a gáz aki ezen izgul. Az nagyon.
2022. márc. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
64%
Oké és mit szeretnél tenni, mi változzon, változzon-e vmi, mi a célja a kérdésnek?
2022. márc. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
29%
Nem, a sexualitás csak egy visszataszító állatias ösztön.
2022. márc. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
50%

"Kinezetre atlagos lany vagyok. Kereszteny csaladban nottem fel, ami "burokban"tartott egy jo ideig. Meg egyetemista eveim elejen sem buliztam. Introvertalt alkat vagyok(INFP),mindig volt 3-4 nagyon szoros baratom,"


Ez eddig mind pozitívum.


"de fiukkal sosem mertem ismerkedni."


Ez a te dolgod.


"Abbol kifolyolag, hogy mar ennyi idos vagyok, es meg mindig nem volt egy normalis baratom, elvesztettem az onbizalmam is. Valami tanacs? Olyan szanalmasnak erzem magam"


Most akkor az a baj hogy nem volt párkapcsolatod még, vagy az hogy nem voltál még szexbaba? 🙄

2022. márc. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
83%

Dehogy az! Csak a mostani hozzáállás felfogás diktálja azt! Szerintem ne az zavarjon hogy ciki-e, mert akkor rágörcsölsz! Találd meg azt, aki igazán szeret és akit Te is szívedből tudsz szeretni és a többi jön magától! De ne izgulj ezen ne más mondja meg, vagy máshoz hasonlítsd az életed,hisz mind egyediek vagyunk és más értékekkel! Tatsd értéknek!

F30+

2022. márc. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
67%

Nem ciki. Nem mindenki szuletik olyan vonzonak hogy rohannak utana az ellenkezo nemuek.

Biztos sok olyan kover ferfi es no van aki 30 eves kora felett is szuz.

En 22 evesen vesztettem el de az a kapcsolat nem tartott sokaig, utana 3 evig nem voltam senkivel. Tehat mikor olyan idos voltam mint te, akkor sem mondhattam magam tapasztaltnak az agyban, sot talan meg most se nagyon :D

2022. márc. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!