Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik ti mi a fenéjért küldtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti mi a fenéjért küldtök ismeretlen nőknek képet a farkatakról illetlenül?

Figyelt kérdés
Fel nem fogom mire gondoltok ilyenkor. Itt is, facebookon is minek kell illentlenül képet küldeni ilyen torz krumpli farkakról? Sokszor ráadásul még kiskorúaknak is. Mit vàrtok erről, hogy majd azt írják ohh ezaz micsoda túrós virsli ahh rácuppannék?
2022. márc. 28. 23:44
1 2 3
 11/24 Dzsoki ***** válasza:
66%
Vagyis,a puncijukról,a cicijükről vagy mindkettőről?
2022. márc. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
#11 Mindkettorol kaptam mar kepet keretlenul is
2022. márc. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
56%
Elárulok én is egy titkot, akik a randiappokon, meg partnerkereső oldalakon kifejezetten kérik azon igen nagy része nem nő.
2022. márc. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Dzsoki ***** válasza:
41%
Szóval,továbbra is maradok a telefonálásra használható telefonomnál.
2022. márc. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
#13 De ezek nők voltak, egy részükkel találkoztam is. :D
2022. márc. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én is kaptam már egyszer, lánytól. Fogalma sem lehetett, hogy háromszor annyi idős voltam, mint ő, és még abban sem vagyok biztos, hogy zavarta volna, annyira elöntöték a hormonok. Alaposabban is megismertem, sokat leveleztünk, néha még ma is. Találkoztam is vele, és tudom, hogy mára már révbe ért, nem küldözget képet.
2022. márc. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
58%

Igen, azért küldenek, mert azt képzelik, hogy majd egy kívánatos lány visszaküld egy képet a szaftos puncijáról, és délután már szex is lesz.

De nem mindegyik, szerintem sokan szűz fiúkák, csak a pozitív visszajelzést akarják, mert komplexusosak.

2022. márc. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
70%

Sose küldenék illetlen képet az álló farkammról!

Mindig letrimmelem a szőrt, és be is fésülöm.

2022. márc. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
mert retardált vagyok.
2022. márc. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
63%
ez mindig egy jó vicces téma, ha sörözik az ember a barátaival. A lényeg, hogy általában bénább, tapasztalatlan srácok küldözgetnek, akik annyira kanosak, hogy nem tudnak tiszta fejjel gondolkozni. Az a nagy hátrányánuk, hogy annyira könnyű elküldeni, hogy még 3 másodpercük sincs átgondolni, hogy "te, ez szerinted tényleg jó ötlet?", mert addigra már online is.
2022. márc. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!