Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik ti mi a fenéjért küldtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti mi a fenéjért küldtök ismeretlen nőknek képet a farkatakról illetlenül?

Figyelt kérdés
Fel nem fogom mire gondoltok ilyenkor. Itt is, facebookon is minek kell illentlenül képet küldeni ilyen torz krumpli farkakról? Sokszor ráadásul még kiskorúaknak is. Mit vàrtok erről, hogy majd azt írják ohh ezaz micsoda túrós virsli ahh rácuppannék?
2022. márc. 28. 23:44
1 2 3
 21/24 Dzsoki ***** válasza:
66%
Nem teljesen vicc,ha mondjuk,két barátnő egymásra licitálva mutogatja a képeket,esetleg nagy nyilvánosság előtt! Továbbá,nem beazonosítható a pacák? Tehát,semleges háttér előtt van fényképezve,csak a farok? Hogyan lehet befolyásolni,hogy a küldő,csak a nő részére engedélyezi a kép használatát?
2022. márc. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
ha elküldöd a farkad képét, vagy bármilyen más képet, akkor abból kell kiindulni, hogy minden barátnője látni fogja a farkadat, sőt, lehet még apuka és anyuka is. Emiatt nem kell felháborodni, ez ezzel jár. És ha az egész suli látja, mert az is megtörténhet, akkor is te vagy a hibás, mert miért voltál olyan hülye, hogy elküldtél ONLINE egy képet a farkadról, amikor ma már minden felkerül nagy nyílvánosságra!
2022. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Dzsoki ***** válasza:
55%
Itt,nincs személyiségi jog? Engedélyem nélkül is felhasználható minden kép,amit küldtem? Illetve aki küldi. Személy szerint,nem vagyok érintett.
2022. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
92%

a fejedhez pisztolyt tartottak, és kényszerítettek, hogy lefotózd a farkad és megosszad? Nem, önszántadból csináltad és vállald a következményeit. Nehogy már meg legyen tiltva a csajnak, aki kapja, hogy csak nézegetheti, maszturbálhat rá, de nehogy megmutassa másnak, mert akkor személyiségi jogot sért. Szerintem inkább te sértesz, azzal, hogy a lány akarata ellenére mutogatod a nemiszervedet, ami már feszengeti a zaklatás határát.


Nem értem, hogy manapság miért ennyire nehéz felfogni a fiataloknak, hogy a tetteknek következményei vannak.

2022. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!