Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Napok óta egy kiskorú fiúra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napok óta egy kiskorú fiúra gondolok. Mit csináljak? Normális ez?

Figyelt kérdés

Fél éve ismerek egy srácot, oda jár ahol dolgozok. Sokszor jön oda hozzám, beszélgetünk, eddig is feltűnt milyen okos, helyes. Megfordult a fejembe már korábban is, hogy lehetnék kicsit fiatalabb.

De pár napja valamiért szexuálisan is elkezdett vonzani, még a 18-at sem töltötte be, pár hónap múlva fogja.

Mit csináljak? Próbáljam meg a tudtára hozni, flörtölni vele vagy azonnal felejtsem el?

Egyáltalán mi bajom van.. eléggé szégyellem ezt az egészet.


2022. márc. 29. 23:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/132 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korkülönbséggel egyáltalán nem gáz, semmilyen szempontból. Egy 18 éves, ha olyan közegben van, már szinte felnőtt. Van egy 18 éves öcsém, kollégista, a barátaival közös albérletbe szeretnének költözni, jól tanulnak, diákmelóznak, megvitatják a politikai eseményeket, kultúráról beszélgetnek, kulturáltan isznak, teljesen önállóak. :D imádom őket egyszerűen. Ha ilyen a srác aki neked tetszik akkor teljesen megértem, az öcsém egy-egy barátjára én is szemet vetnék ha nem lenne párom :D
2022. márc. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/132 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként flörtölj vele, mint tennéd bárki mással, aztán majd alakulnak a dolgok.


Ha csak szexet akarsz tőle, azt nem lesz nehéz összehozni, egy 18 éves srác kb. bárkivel bármikor csinálná.


Ha komolyat akarsz, akkor nyugodtan elhívhatod randira. A 21. században élünk, egyenjogúság van.

2022. márc. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/132 anonim ***** válasza:
100%

12-es is jól mondja

Annyi jogod van kezdeményezni, mint bárki másnak.


Persze ha a büszkeség erősebb mint a bizsergés ...

...hát az gáz

2022. márc. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/132 A kérdező kommentje:

"Persze ha a büszkeség erősebb mint a bizsergés .."


Ezt gondolom csak rosszindulatból írtad, mert a kérdésemből ilyen nem derül ki, de ennel jobban össze se foglalhattad volna a szexuális életem.


De most nem igazán a büszkeség, adom én jelét, ha tetszik valaki.. csak kíváncsi voltam egyébként mi a véleménye erről az embereknek. Azt hittem jobban mondani fogjátok, hogy gáz és az talán észhez térít.

2022. márc. 30. 00:19
 15/132 anonim ***** válasza:
100%

Ha gáz lenne meg valami teljesen erkölcstelenre készülnél akkor észhez is térítenélek. De ilyen eset nem áll fenn. Támogatni sajnos nem tudlak saját okok miatt. De nem látom indokoltnak a megállításodat. “Hajrá”


29/F

2022. márc. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/132 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogjuk mondani, mert nem gáz. Ha ő kell, akkor ő kell. Senkinek semmi köze hozzá, ha valaki szerint gáz, az bekaphatja. Dobd be magad, csábítsd el, éld meg a vágyaidat. ;)


#12 voltam.

2022. márc. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/132 anonim ***** válasza:
100%

Nem kiskorú hanem fiatalkorú (14-18. életév közötti) azt meg már a törvény nem bünteti. Két dolgot fűznék még hozzá.

1) Könnyen elképzelhető hogy rutintalan, félénkebb a srác (ebben a korban ez természetes). Magától nem fog kezdeményezni, neked kell vagy sokkal több jelet küldened, vagy szinte magad alá gyűrni.

2) Ha erre vágysz, hát erre vágysz. Alapszabály: törvény nem bünteti, egészségre nem ártalmas, ha a partnered is benne van akkor soha ne szégyelld a vágyaidat. Megélni jobb őket mintsem szorongatni miattuk :)

2022. márc. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/132 anonim ***** válasza:
100%
Huszonéves vagy, ő meg egy majdnem 18 éves srác, nincs ebben semmi rossz. Miért ne jöhetne be neked?!
2022. márc. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/132 A kérdező kommentje:

Basszus, de jó fejek vagytok.

Nem számítottam erre.


Egyébként persze nem kapcsolatot akarok tőle és tényleg egy visszahúzódóbb srácról van szó, de anno az első beszélgetésünket is ő kezdeményezte ami meglepett.


Na hát akkor nincs más hátra, mint elkezdeni küldeni a jeleket.

2022. márc. 30. 00:56
 20/132 anonim ***** válasza:
100%
Csak lazán. :) Majd írd meg, hogy mi lett.
2022. márc. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!