Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Napok óta egy kiskorú fiúra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napok óta egy kiskorú fiúra gondolok. Mit csináljak? Normális ez?

Figyelt kérdés

Fél éve ismerek egy srácot, oda jár ahol dolgozok. Sokszor jön oda hozzám, beszélgetünk, eddig is feltűnt milyen okos, helyes. Megfordult a fejembe már korábban is, hogy lehetnék kicsit fiatalabb.

De pár napja valamiért szexuálisan is elkezdett vonzani, még a 18-at sem töltötte be, pár hónap múlva fogja.

Mit csináljak? Próbáljam meg a tudtára hozni, flörtölni vele vagy azonnal felejtsem el?

Egyáltalán mi bajom van.. eléggé szégyellem ezt az egészet.


2022. márc. 29. 23:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/132 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt tisztázd le vele előre, hogy mik az ő szándékai... Ne hogy kihasználás, sérülés legyen a részére. Valószínűleg az érettség inkább nálad van, mint nála... Talán nálad van a szellemi főlény.


29/F

2022. márc. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/132 anonim ***** válasza:
76%
#21 Nem kell itt tisztázni semmit, te 16-18 évesen mit akartál volna egy 20-on éves (vagy idősebb) nőtől ha látod rajta hogy nyitott a szexre? 😂
2022. márc. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/132 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk komoly kapcsolatot. Én 21 éves koromig kerestem a számomra is értékes nőt, aki mellett el tudtam magam képzelni hosszú távon. Ez valamilyen szinten sikerült is. Az első kapcsolatom 7 évig tartott, és utána sem haraggal váltunk el. Most is nyitvatartom a szemem...
2022. márc. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/132 A kérdező kommentje:

Tényleg, egyébként egy 18 éves srác miből veheti észre?

Oké a vele egykorúakról tudja, de mivel idősebb vagyok gondolom bizonytalanabb.

Ide is eleg lehet a flörtölés?

2022. márc. 30. 01:49
 25/132 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kevés lenne. Ha egyérteműen kommunikálod a szándékaidat az a legtisztább. Nem venném a jeleket amiket sugárzol csak azért mert “jóval” idősebb vagy. Megvannak a női módszerek hogy kiderítsd és rávezesd.


29/F

2022. márc. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/132 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess vele, és hozd szóba, hogy nem vagy kapcsolatban, nyitott vagy, keresel, és azt is, hogy olyan fiú tetszene neked, mint ő. Ezzel nem támadtad le, de ha nem nagyon ostoba, megindul. Az ennél direktebb közelítés akár ijesztő is lehet.

Egyébként miért nem akarsz kapcsolatot vele?

2022. márc. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/132 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a 10 és a 13 válaszoló is.


Komolyan gondoltam, amit írtam.

A büszkeséges/bizsergős hozzászólásom nem rosszindulat volt, hanem kritika. Konstruktív kritikának szántam.

Ha számodra ez egyenlő a rosszindulattal, arról nem tehetek.


Én is voltam nálam 5 évvel idősebb csajjal. Szerelmesek is voltunk egymásba. Felnőtt vagy, (szexuális) életed egyengetése a Te kezedben van.

2022. márc. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/132 anonim ***** válasza:
100%
17 éves srác az nem kisfiú, hanem vadkan :)) Gondolatban tuti megdugott már úgy százszor. De nem lesz könnyű dolgod, mert nagyon rendben kell legyen az önbizalma, hogy rámozduljon ebben a korban egy 23 éves csajra, az 17-18 éves fiúknak teljesen elérhetetlen kategóriának számít.
2022. márc. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/132 anonim ***** válasza:
100%

#21: Szerettem volna én 17-18 évesen úgy sérülni, hogy egy 23 éves csaj csak pár menetet akar tőlem. :)


Viccet félretéve, persze, alapvetően én is mindig komolyat kerestem, de ha pl. a nő kerek-perec felhív magához, akkor abból azért már 18 évesen is leesett volna, hogy nem a feleségem akar lenni. A 18 évesek többsége tényleg bármikor bárkivel, ha a nő kicsit is vonzó.

2022. márc. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/132 anonim ***** válasza:
65%
29 - Én nem tartozom a többséghez.
2022. márc. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!