Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal ápoltnak tűnő lányoknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal ápoltnak tűnő lányoknál, nőknél szokott esélye lenni egy idősebb (35-40) roma férfinak?

Figyelt kérdés
Pl munkahelyen látom, hogy minden csak leáll vele beszélgetni, akkor csak van náluk sikere? Egy sima roma férfira, nem az ork fajtàra, és nem is vmi gazdag fajtára gondolok.
2022. márc. 30. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Normális nő nem nagyon jön össze romával. (Rasszista vagyok, tudom.)
2022. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mire ez a jelenség? Az itt dolgozó kiscsajok nagyrésze akkor nem normális? Jó az még nem összejövés ha beszélgetnek, de csak tetszik a dumája nekik.
2022. márc. 30. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már feltetted egyszer, nem? Amúgy meg lehet azért, mert jófej/jó ember..? Én sem vagyok értük oda, de azért ismerek jófejet, akivel el szoktam dumálni.
2022. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos vagy nem sajnos nekem is kiesnek a romák. Baráti körömben van (mondjuk összesen egy), de kapcsolatra nekem nem férne bele. Húszonéves vagyok egyébként, és +10 évnél feljebb nem nagyon mennék egyébként.
2022. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm tapasztalatából tanulva, soha nem jönnék össze roma pasival.

N/27

2022. márc. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
33n vagyok igaz nem annyira fiatal ha gondolod irj
2022. márc. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Normális embernek van esélye bármilyen "kategóriában". Attól viszont hogy beszélget másokkal még nem jelenti azt, hogy dugni is akarnak vele.
2022. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!