Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan bánjak a szűz barátnőmm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bánjak a szűz barátnőmmel? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves fiú vagyok, a barátnőm pedig 19. Én már régóta nem vagyok szűz, viszont ő még az. Sosem voltam még szűzzel, és mostanában felmerült a szex téma... Már 8 hónapja együtt vagyunk, és én már az első pár hónapban megtettem volna vele, de tudtam hogy neki ez még új dolog, ezért nem szabad elhamarkodni. Volt már petting, közös fürdő stb. de eddig mindig tartózkodott a témától ha megemlítettem, ezért nem is erőltettem. Pár napja viszont szóba hozta hogy már szeretné, aminek persze örültem:) Eddig csak olyan lányokkal voltam, akikkel lehetett "durvulni", és eléggé tapasztaltak voltak már ilyen téren (nem, nem kurvák voltak hanem csak fősulis lányok, és tudom, hogy ez visszataszítóan hangzik, de a mostani barátnőm nem csak egy "egyéjszakás kaland", vele nem játszadozom, és szeretnék mindent megadni neki...) Abban kérnék tanácsot, hogy hogyan bánjak vele. Hallottam, hogy az első alkalom fájdalmas lehet, akár vérezhet is. A védekezés alap, de arra lennék kíváncsi, mivel tehetném még jobbá ezt az alkalmat. (pl. mennyire legyek óvatos? Lassan csináljam, vagy ez nem lényeges annyira?) Szeretném ha jó emlékként emlékezne rá, és szeretnék mindent jól csinálni... Tudom hogy sok ilyen kérdés van már itt a Gyakorin, és már többet el is olvastam, de hátha vannak új tanácsok:)

Előre is nagyon köszönöm az értelmes válaszokat:)



2022. márc. 31. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
Mint egy Mérleg.
2022. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Csináld úgy ahogy neked jó haver. Szűz, nem leszel sokáig az életében, amint megizleli a fszt, többet és többet akar majd, de nem belőled, hanem másokbol. Első szex után kb 1-2 hónapig van időd, hogy mindenfajta pózban megdugd, utána cserés leszel. Ne ess át a ló túloldalara, ne akarj megfelelni, ne akart Artúr lenni. Úgy csináld, hogy neked, csak neked legyen jó.
2022. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Lassan, óvatosan, figyelmesen.
2022. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Petting téren meddig jutottatok el?
2022. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

#3 Esetleg kifejtenéd jobban, hogy mit értesz ez alatt? Tényleg tapasztalatlan vagyok a romantikus együttlét terén...

#4 Ujjazás, közös maszti, nyalás, közös fürdés és zuhany... kicsit trágár szavak, de hát ez az igazság

2022. márc. 31. 16:17
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eddig jó úton haladsz azzal ahová jutottatok. Nyalassál s ujjazással "előkészíted". Nagyon sokat csókolóztok, az egész testét simogatod stb. Mikor ő már készen érzi magát, akkor (védekezve) óvatosan beléhatolsz. Figyeled a reakcióit, lehet neki qrvára fájni fog, de attól még ha ő akarja a folytatást, ne hagyjátok abba. Először hagyd, hogy szokja, ne mozogj. Utána lassan óvatosan, ő meg érezni s tudni fogja hogyan akarja. Az első legyen az övé!
2022. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!