Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Másnál is előfordul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Másnál is előfordul ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy "problémám", amivel régóta küzdök. Elkezdődik az előjáték, feláll, kemény vagyok, majd mintha hozzászoknék a lányhoz, és lelankadok. Ezt azzal lehet megelőzni, ha folyamatosan történik vele valami: simogatás, veri nekem vagy én magamnak addig, amíg be nem rakom neki.

Egy példa: elkezdem nyalni, kemény vagyok kb az első pár percben. Utána lelankadok, és mielőtt betenném, magamhoz kell nyúlnom, hogy felállítsam. Másnál is van ilyen?


2022. márc. 31. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress fel egy szakembert és ö tud neked segíteni :)
2022. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kívánod eléggé a barátnőd? Mármint őt magát, nem csak a szexet. Vagy esetleg stresszey vagy. Vmn okának kell lennie
2022. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy cseppet sem vagyok stresszes.

Igen, kívánom. Elég ránéznem, miközben egy feszülős farmerba van ahhoz, hogy felálljon rá.

2022. márc. 31. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is volt ilyen. A helyzet csak rosszabb lesz idővel.
2022. márc. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4: voltál vele orvosnál?
2022. ápr. 1. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!