Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó, vagy rossz tapasztalatod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó, vagy rossz tapasztalatod volt szűz sráccal?

Figyelt kérdés

Sajnos van az a sztereotípia a nők körében, hogy a szűz sráccal csak rossz lehet, ezért kerülni kell, mint a leprást.

Ami persze egy ön beteljesítő dolog. Mert ha egy nő sem akar szúz sráccal lenni, akkor mégis hogyan szerezzen tapasztalatot z ember? No mindegy ez egy bonyolult téma lenne….

Engem most azoknak a nőknek a tapasztalata érdekel, akik a sztereotípiák ellenére mégis megtették szűz sráccal….

Jó volt, vagy soha többet ilyet ?

Ha írsz, kérlek azért ne csak azt írd, hogy jó vagy rossz! Ennél azért próbálj meg bővebben fogalmazni…



2022. ápr. 10. 13:45
A kérdező szavazást indított:
Nekem nagyon jó volt
Nekem nagyon jó volt és csak később tudtam meg, hogy még szűz volt
Tudtam hogy szűz és soha többet ilyet
Nem tudtam, hogy szűz, és borzalmas élmény volt
12 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Egyszer volt, köszönöm, soha többet.
2022. ápr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

#1.


Mégis miért?!


Te talán már szűzként is lepedőakrobata voltál?


Biztos, hogy nem igényelték extra figyelmet a pasitól, áh dehogy…

2022. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%
Fiatalon, tini korban ez nem gáz, nyilván. De aki 25 körül is itt tart, az ne csodálkozzon, hogy nincs sikere. Ilyen esetek mögött komoly ok van, nem értem mire fel a hiszti.
2022. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Tudtam hogy szűz, de aranyos srác volt, és hát belementem.

Izgalmas volt hogy én tanítgathatom, nem volt ügyes, nem is élveztem el, de maga az élmény jó volt.

2022. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
Egyszer voltam szűz fiúval, nem volt borzalmas, nem mondom, hogy soha többet, de tapasztalatlan volt, nem igazán tudta, mit kell csinálni. Nem volt jó, nem is mentem el.
2022. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
igen #1 -es a kérdéd lénye az, hogy miért nem ? Persze nem kell minden részletet. De szeretném érteni, hogy számodra miért volt annyira borszasztó élmény...
2022. ápr. 10. 14:03
 7/24 A kérdező kommentje:
#4 -es! Tőled azt kérdezném! Ezután miért nem volt második alkalom vele? Mert ha jól sejtem nem volt…
2022. ápr. 10. 14:06
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

Alapvetően nem volt jó az első. Sőt, az első 10 se. De mi komoly kapcsolatban voltunk, már egy jó pár hónapja együtt, szóval mindig is adtunk esélyt több bénázásnak és próbálkozásnak. 3 év együttlét után pedig olyan gyönyörökben van részem, ami szerintem max a nők 10%-ának ha megadatik. (természetesen neki is jó, de egy férfi orgazmusa kicsit másabb).


Ha szakítanánk és új kapcsolatot keresnék, én adnék esélyt szűz férfinak is, mert alapból komoly kapcsolatot kerestem mindig is, és ott meg a bénázás és sok próbálkozás evidens.

2022. ápr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
26%

“ Egyszer voltam szűz fiúval, nem volt borzalmas, nem mondom, hogy soha többet, de tapasztalatlan volt, nem igazán tudta, mit kell csinálni. “


🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️

2022. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
8 as a te példád a követendő példa. És sok boldogságot :)
2022. ápr. 10. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!