Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a legrosszabb élményed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legrosszabb élményed sráccal?

Figyelt kérdés
Mitől volt rossz? Hány éves voltál? Mi történt utána? Nekem egy nagyon jóképű srác volt. Elkezdtünk vetkőzni, stb. Aztán letérdeltem, elkezdtem orálisan kényeztetni és egyszer csak érzem hogy van valami a farkán. Túrós volt. Majdnem elhánytam magam. És ez egy nagyon jóképű, jól öltözött 23 éves srác. Hát itt ért véget a randi. 19 voltam.

2022. jan. 19. 11:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Egyik alkalommal, amikor bevettünk egy srácot hármasba mindenáron ki akart sajátítani. Páromat nem akarta odaengedni. Elküldtem a srácot emiatt és párommal ketten befejeztük.
2022. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam. Asszem. A srác is ekörül. A szobába lekapcsolta a villanyt mondván szégyellős. Nem zavart bár nagyon sötét volt. Kérte, hogy pucsítsak. A srác konkrétan sikosítás nélkül benyomta a 20cm farkát. Illetve azt hittem ő. Ahogy felpattantam és felnyomtam a villanyt a srác és egy másik kigyúrt félelmetes 26-30 körüli csávó volt ott. A legalább 20cm farokkal. Nyár volt így gyorsan felkaptam a polóm és a nadrágot és míg beszéltek összevissza felöltöztem és elhúztam onnan. A srác később írt levelet, de bevallom annyira felkavart az egész hogy nem olvastam el hanem töröltem. Belegondolva máig nem értem mi történt itt és miért. Mármint értitek... Azóta se hagyom hogy bárki is leoltsa a villanyt :D Igaz azóta már azt is tudom, hogy aktív vagyok csak. Sose élveztem az anált, pedig 3x próbáltam ettől az esettől eltekintve.
2022. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik hasonló kérdésben én írtam már róla.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_.. Igaz az nem csak srácokról szólt asszem.

2022. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A srác végig fogazott hiába kértem, hogy ne. Konkrétan sebes lett a farkam.
2022. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A srác elővette a telefonját miközbe szoptam és lefotózott. Majd a képet odaadta egy haverjának. Az pedig rám írt, hogy szopjam le különben kirakja a netre. Megtettem. Szörnyű volt, mert ronda farka volt nagyon. Ma már nem tenném meg de 16 évesen megtettem.
2022. jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%

Általánosságban ami elveheti az élvezetet a szextől:

- A passzív nem mossa ki magát (undorító, igénytelenség)

- A másik fogaz

- Ha az egyik félnek nincs kedve hozzá, valamiért mégis belemegy de nem éli bele magát

2022. jan. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
99%

Nekem egy nagyon friss sztorim van.

Felmentem egy sráchoz, kicsit beszélgettünk, mert úgy voltunk vele, hogy ismerkedés aztán ami alakul.

Szóval beszélgettünk, ő közlekedett hozzám. Igazából ezzel meg nem is volt bajom, mert bejött, szóval simogattuk egymást, aztán mondta, hogy szopjam le. Nem volt nagy farka, így amennyire tudtam betoltam a számba, alig szopom egy pár perce egyszer csak érzem hogy jobban szuszog, duzzad a farka, én nem akartam, hogy a számba menjen ezért elkezdtem elhúzódni, de ő rányomta a fejemet és a torkomba lőtt valami hatalmas adagot, ami borzasztóan keserű volt, pedig azt mondta, hogy nem dohányzik (végül kiderült, hogy igen) én meg fuldokoltam, megpróbáltam valamennyit kiköpni, de már az orromba is volt, meg nyelnem is kellett. Ezután kidobott, szinte fel se tudtam öltözni rendesen (nem is voltunk meztelenek mondjuk).Borzasztó érzés volt úgy haza villamosozni, hogy attól félek hogy valaki meglátja mi történt, és az orromba meg a számba ott volt az az undorító keserű érzet.

20/f

2022. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen amikor egymás után 3szor dugott meg egy férfi bírtam de akkor is rossz volt mar
2022. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

A papám kórházban volt, és szerettem volna, ha a lehető legnagyobb figyelmet és a legjobb ellátást kapja, és tudtam, hogy az egyik orvos ott meleg, mert párszor együtt voltam még vele.


Szóval írtam neki, és azt mondta, hogy tud intézkedni, ha lefekszem vele, meg az egyik haverjával.


Oké belementem, viszont a haverja az egy olyan pasi volt, akit annó PlanetRomeon legalább 5x utasítottam vissza, tipikusan az a bunkó önelégült ember, akinek az utcán se szívesen köszönsz vissza.


Undorító volt vele a szex, egyáltalán nem élveztem, ahogyan lihegett a nyakamba, ő dugott meg először, és ameddig a pasi aki korábban ismertem lerendezett, addig kipihente magát, hogy mégegyszer megtudjon dugni...


Természetesen megkaptam tőle, hogy nocsak nocsak ennyiszer elutasítottam, most pedig előtte pucsítok.


Abban a 3 hétben ameddig a papám kórházban volt, heti 4-5 alkalommal írt az a görény, hogy menjek hozzá dugni, különben elveszik a protekció, volt, hogy a kórházban dugott meg egy ágyon, volt, hogy harisnyát kellett neki felvennem, folyamatosan azt mondogatta, hogy úgy csókoljam, hogy érezze, hogy akarom, ami eléggé nehéz volt természetesen.


Miután a papám végre kikerült letiltottam a pasit mindenhonnan.

2022. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs sztorim, de az eddigieket olvasva valamennyire megnyugodtam, hogy nem teljesen alaptalan a bizalmatlanságom idegenekkel szemben.


Sajnálom a történteket, mindenkinek a legjobbakat!

2022. márc. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!