Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó, vagy rossz tapasztalatod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó, vagy rossz tapasztalatod volt szűz sráccal?

Figyelt kérdés

Sajnos van az a sztereotípia a nők körében, hogy a szűz sráccal csak rossz lehet, ezért kerülni kell, mint a leprást.

Ami persze egy ön beteljesítő dolog. Mert ha egy nő sem akar szúz sráccal lenni, akkor mégis hogyan szerezzen tapasztalatot z ember? No mindegy ez egy bonyolult téma lenne….

Engem most azoknak a nőknek a tapasztalata érdekel, akik a sztereotípiák ellenére mégis megtették szűz sráccal….

Jó volt, vagy soha többet ilyet ?

Ha írsz, kérlek azért ne csak azt írd, hogy jó vagy rossz! Ennél azért próbálj meg bővebben fogalmazni…



2022. ápr. 10. 13:45
1 2 3
 11/24 DanielC ***** válasza:
87%
Milyen balfacan gondolkodas hogy soha többet. Ha senki se feküdne le szűzekkel, akkor mindenki szűz maradna es senki se tanulna meg szexezni.
2022. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
11 -es ez tényleg szomorú egy helyzet, de manapság ez van... Ezért van itt ez a kérdés. Hogy értelmesen beszélgessünk. másképp ez a helyzet sosem fog változni...
2022. ápr. 10. 14:22
 13/24 anonim ***** válasza:
72%

10-es: köszi :)

Viszont! Amit még így hozzátennék, hogy szerintem ez a téma túl van hypolva. Nem női oldalról értem, mert ott szerintem kicsit más, meg az első tényleg tud fájdalmas is lenni, de férfiaknál az, hogy valaki szűz, úgyse látszik. Itt az oldalon több kérdést láttam már, hogy mennyire baj ha X évesen szűz egy pasi, vagy ilyensmi. De a való életben ez totál nem számít. Tény, ne úgy indítsd a randit, hogy "Szia, Pityu vagyok, 30 éves és szűz", szimplán mond, hogy nem vagy túlságosan tapasztalt. De ti nagyobb feneket kerítetek a dolognak, mint kéne.

2022. ápr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

13 -as. Értem amit mondasz.

Ez egy ördögi kör. Mert a nők többsége menekül ha egy pasi tapasztalatlan. Legyen az bármilyen téren..

Ha a nők is úgy állnának ehhez mint a pasik, amikor mi megtudjuk, hogy egy lány szűz. Na akkor sokkal könnyebb lenne minden …

2022. ápr. 10. 14:34
 15/24 anonim ***** válasza:
70%

Azért ez nem egyenrangú.

A férfiak körében az, hogy mennyi szűz nőt csinált fel, az kb. egy dicsőség. Nyilván kulturált körökbe nem, de alapvetően ti felvágtok azzal, hogy "5 hártyát szakítottam át a kardommal". A nők ha akárcsak arról is beszélnek, hogy mennyi férfival voltak pedig kvázi qrvának vannak titulálva. Tehát rohadtul nem egyenrangú, hogy ti hogy viszonyultok a szűz lányokhoz és mi hogy viszonyulunk a szűz férfiakhoz.


A meg a másik, hogy mégis honnan tudná egy nő, hogy tapasztalatlan vagy? Ezzel indítassz első randin vagy mi a szösz? Még komolyra se fordul de máris előveszed a nadrágból?

2022. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%

4.es vagyok

Azért nem volt mert nem szeretem volna, csak ki akartam próbálni vele, és ő is szerette volna ennyi, de nem is úgy indultunk neki hogy ebből kapcsolat lesz vagy ilyesmi, egy kaland ovlt

2022. ápr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Hogy egy nő honnan tudná? az első alkalomból. Amikor először együtt Vagy valakivel, úgyis rájössz, hogy először csinálja vagy nagyon kevés alkalma volt. hiába mondott mást….

Abban teljesen egyetértünk, hogy sajnos vannak pasik, akik kérkednek azzal, hogy hány szűz nővel….

Én erre azt mondom fordítva is így kéne :) Kérkedni azzal hogyha szűz pasival voltál és jó volt :)

Ne csak a rossz dolgokról pletykáljatok ti nők! :)

2022. ápr. 10. 14:50
 18/24 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam szűz pasival,vele veszitettem el a szűzességemet azóta is együtt vagyunk.
2022. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

4 -es 😊 Kalandból is lehetett volna második. Úgy értem, ha nem is élvezel el, azért élvezted. Tetszett, hogy te vagy neki az első…

Szóval úgy érzem, ha tovább tanítod még jobb lett volna. Neked is, neki is

2022. ápr. 10. 14:56
 20/24 anonim ***** válasza:
79%
Ezért kell fiúként minél hamarabb dugni, még 16-18 éves kiscsajokkal, akik szintén szüzek, vagy tapasztalatlanok még, mert akkor jobb az összhang, kisebbek az elvárások. Egy 20 év feletti csajnak, akit rendszeresen kefélnek, olyan elvárásai és ingerküszöbe van már, hogy szűz farokkal nem sok mindent tudsz velük csinálni.
2022. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!