Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anal only lányok léteznek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anal only lányok léteznek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 30. 17:13
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
47%
Igen, passzív melegnek becézik őket.
2022. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
70%
#9. Nem,nem feltétlenül elfajzott a világ, csak ma már nem a szénabálás elbujkálás van, elmondom a 70-80- As években is elég sok ilyen és hasonló dolog történt csak akkor a szex még szóba sem kerülhetett,mert aki beszélni mert róla ku...vának titulálták. Képzeld nekem volt olyan exem aki szinte csak orálozott, hiába akartam vele szexet. 90% orál, maradék szex volt míg együtt voltunk. Nem,nem kényszer miatt tette élvezte és el kell ismernem piszkosul jól is csinálta. A sok elvileg tapasztalt mai 30-49-50 éves messze elbújhat mögötte. Ettől elfajzottak lennénk? Nem hiszem. Csak mást kedvelünk mint te. Ezzel téged bánt bárki is? Nem. Neked is ezt kell csinálni? Nem. Akkor mi a probléma nem értem.. .
2022. aug. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
66%
Fel kellene fogni, hogy a szexnek a minőségről kellene szólnia.
2022. aug. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
83%

Egyetlen kivétellel még nem találkoztam ilyen lánnyal.

Járt a szóbeszéd egy fősulis lányról a kolinkban, hogy a csaj szűz akar maradni, de análba lehet dugni, ha összejössz vele. Kb. két hónap alatt eljutottunk a szexig, tényleg nem engedte punciba, azt mondta, ha a szopása nem elégít ki, akkor kipróbálhatjuk análba, szóval ezért nem volt nagy anál kedvelő, de tény, hogy ha nagyon akartam akkor seggbe tudtam dugni, igaz, nem lehetett keményen csak finoman, én így elmenni nem is tudtam, szerencsére szájba viszont lehetett keményen dugni, így tudtam vele elélvezni.

2022. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
38%
Remélem, hogy léteznek, mert nagyon vágyom egy anal only lányra! Van valaki? :)
2022. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
72%
Igen én az vagyok, a Férjemnek punci fóbiája van, úgyhogy anal only, a gyerkünk is lombikba lett!
2022. szept. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
10%
Lajoska! Még 10 x kivered erre a témára, de el ne felejtsd, hogy hétfőn ismét suli!
2022. szept. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
89%
Jelen! 32n
2022. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
73%
Olyan anal only lány is van, aki komoly kapcsolatot keresne?
2022. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
79%
Igen
2022. nov. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!