Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anal only lányok léteznek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anal only lányok léteznek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 30. 17:13
1 2 3 4 5
 21/48 manly ***** válasza:
55%
1-A travik nem nők.
2022. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
84%
Én tizenévesen csináltam ezt. Volt akkor egy olyan gondolatom pár olyan 1,5 évig, hogy popóba engedem, punciba nem.... fogalmam sincs miért gondoltam ezt jónak, de akkor voltak a neten jó páran ilyen lányok és ennek olyan 15 éve-
2023. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
71%
Nem csak anál, de nekem például a férjem csak a végbelembe szokott elélvezni. Punciban kapom elsőnek, ott jól lerendez és mielőtt érezné, hogy elélvez, akkor átrakja popóba és amíg bírja addig alaposan dönget ott is, míg el nem élvez. Nem szeretjük a gumit, több gyereket meg nem akarunk már. Ennek ellenére imádom érezni a lüktető farkát mindkét helyen, főleg mikor elsül a popómban, akkor úgy remeg és nyög, hogy az külön izgató. Aztán a végtermék a WC-ben landol és megoldva. De kb minden együttlét így megy le, igaz ha megvan a havim, akkor csak anál vagy orál van, de olyankor tampont teszek és úgy szokta análisan csinálni nekem. Azt is imádom, nekem nem fáj, és nem is tágultam még ki, pedig 15 éve így nyomjuk.
2023. szept. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
25%
Oké hogy valaki csípi az anált de az a férfi aki a puncit nem imádja nem igazi férfi, valami agybeteg korcs.
2023. okt. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
66%

24


Segg a jövő pinája...

2023. okt. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

Nálam elég ritka az anál,nagyon el kell lazulni hozzá,

és élvezni is csak akkor tudja egy nő,amúgy kellemetlen.

Néha összejön,és akkor jó is,izgató mindkettőnknek,

de rendszert nem csináltunk belőle.Szerintemtúl sűrűn nem is jó

egy bizonyos kor után a nőnek,már nem olyan rugalmasak a szövetek,

több idő kell a rehabilitációjához.

2023. okt. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy "cicababa" barátnőm, aki rengeteg rosszat hozott magával a gyermekkorából. Kényszeresen próbált megfelelni, mindenféle vélt elvárásnak. Abból állt az élete, hogy kondiba járt, szépészeti kezeléseket vett igénybe, stb... Kifelé játszotta a frigidet, de közben az egyetlen élvezete az volt, hogy naponta annyiszor maszturbált, ahányszor csak tudott. A punciját gyűlölte, ezért nem is engedte, maradt az anál és az orál.


Megértettem, hogy miért fontos a jó szülői háttér...

nov. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
19%
Ha komolyan van itt anal only szűz lány, akkor dobhatna nekem egy üzit.
dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
60%
Az én feleségem majdnem.... Kb 95% csak anál behatolás. A maradék 5-ben is az a vége, csak előtte még punci is.
dec. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
0%
Az a lenyeg, hogy a ferfi elvezze, a no meg eleg, ha csak tetteti. Hajra.
dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!