Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anal only lányok léteznek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anal only lányok léteznek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 30. 17:13
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Az az igazság,hogy ezt úgy kellene felfogni,hogy a világ halad előre és igenis változik. Valaki szeretne és tud lépést tartani valaki nem. Igazából ha vissza gondolunk a 2000- és évek előttre még majdhogynem meg volt bélyegezve az aki borotválta magát. Mára már szinte természetes. Vagy például ha valakiről megtudták ,hogy szeret szopni és csinálja akkor ő volt a világ legnagyobb ku..vája. mára már ez is megszokott és mindennapos. Szerintem ugyanez a tendencia játszódik le az anál szex esetében is. Nyilván már egyre elfogadottabb de még van mit tanulnunk.
febr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

De ez nem válasz arra, hogy a férfiak miért nem akarnak puncit dugni :D

Mindegy, választ úgyse fogok kapni. Talán kiírok ezzel kapcsolatban egy kérdést.

febr. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

18-as lány,nő(ha tényleg az vagy,s nem pasi) Veled szivesen beszélgetnék,ismerkednék privátban,ha rám írsz...


Èn szingli,hetero pasi vagyok!

febr. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

#42 miért mi a pontos kérdés? Senki sem mondta ,hogy a férfiak nem akarnak puncit dugni. Ezt most te képzeled bele a dologba.😂

A kiírt kérdés sem erre vonatkozott.

De igaz nem anál de nekem volt olyan párom aki például sok esetben sokkal jobban csak állandóan szopni akart. Hiába akartam megdugni. Sőt voltak olyan napok amikor egy nap alatt simán 3-4 alkalommal is így elégített ki. Mielőtt az lenne soha sem kényszerítettem rá, sőt sok esetben pontosan az hiányzott hogy szexelhessek vele. Leültünk és beszélgettünk erről sokat, és mondta ,hogy ez neki az ami igazán élvezetet nyújt. Ezt csak azért írom le mert miért ne lehetne olyan hölgy aki erre gerjed? Annyi féle ember létezik és annyi féle vágy és fétis.

febr. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

#44 a kiírt kérdésben benne foglaltatik, hogy csak anál szexet kivánó hölgyekkel létesítene kapcsolatot... Anal only mégis mit jelent? :D

Sok válasz is erre vonatkozott, hogy azok a hölgyek vannak kiemelve, akik csak fenékben szeretik.

Szerintem nem én képzeltem bele semmit, te nem értelmezted eléggé a helyzetet.

Mindenesetre köszönöm a választ, valóban igaz, hogy mindenkinek más nyújt élvezetet.

febr. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem én kezdtem el, a férfiak nem akarnak puncit dugni. De ettől még akarnak, sőt élvezik is és kívánják.
febr. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Jaja, ha a lányokra vonatkozik a kérdés, akkor miért kevered ide a palikat?

Egyébként, meg nincs anál only nő, olyan van aki jobban szereti azt, mert intenzívebb az érzés. És igen, mi szeretünk nagy és intenzívebb orgazmust okozni.


Ennyi.

febr. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
50%

Nálam nem ertekelodik Lea punci.

Imádom jól tele lőni. Az a baj kevesen engedik gumi nélkül.

Pedig úgy az igazi

febr. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!