Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem nekem való a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nekem való a szex?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és kb 4 éve van aktív szexuális életem. Korábban nagyon szerettem maszturbálni, főképp csiklósan. A pasikkal való szexet viszont már nem érzem olyan jónak és az évek alatt a maszturbációr sem élvezem már. Nem nagyon van hüvelyi orgazmusom, és csiklóit sem sikerült még senkinek se elérnie nálam. Sem nyalással, sem kézzel. Olvastam, hogy ez lehet azért, mert berögzült egy póz vagy erősség, és így másképp nem megy. Ez rám nem igaz, mert többféleképp is szoktam. A pasikkal kommunikálok rendese, de nem ment. Igényelném az előjátékot, de akikkel eddig voltam, nem sokat doflalkoztak vele, utójáték meg sosem volt, mert szex után elmegy a kedvük tőle. Úgy meg nem szeretem erőltetni, hogy látszik rajtuk, hátuk közepére sem kívánják, amúgyse szeretnek a férdiak nyalni.

Szóval nem élvezem a szexet, és most már az egészet sem, nemcsak az a baj, hogy nincs orgazmusom, hanem ninden olyan kellemetlen a mostani párommal is, nekem meg egyre kevesebb kedvem van hozzá.

Szerjntetek van olyan, hogy valakinek nem való a szex? Hogy egyszedűen nincs értelme annak, hogy mással együtt legyen? (Érzelmileg minden rendben van a párom es köztem)



2022. máj. 3. 17:57
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
8: írtam, 3 férfival voltam eddig és azt is írtam, hpgy volt, de egyik se juttatott orgazmusig. De ha elolvasod amiket eddig írtam, ez mind benne van :D
2022. máj. 3. 18:18
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre nem igen lehet mit mondani. Se előjáték se semmi. Így hogyan is lenne bármilyen orgazmus. Csodállkozni nem kell.
2022. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem több év "munkája" volt hogy mostanra szinte minden aktus alatt el tudok élvezni. De ehhez nagyban hozzájárult a férfi partner is. Egyedül nem tudok csodát tenni. Ez egyedül nem fog menni az 100.
2022. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Van előjáték, de csak kevés, mert hát annak nincs értelme, hogy a másikra erőltetem. Nyilván ha tudnék másképp vagy könnyebben élvezni és nem lennék ennyire problémás, akkor lenne, de ezek szerint nekem nem megy, ami más nőknek igen. Nem nekem való ez az egész.
2022. máj. 3. 18:27
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Le lett írva hogy normális dolog hogy nehezebben megy. Ez nem minden nőnek megy csettintésre. De ha neked jobb az önsajnálatba temetkezni, tégy úgy.
2022. máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Noren1989 ***** válasza:
49%
Jólvan, valóban említetted...noshàt, akkor marad a minőségibb kommunikàciós és az, h àtvedd az irànyítàst.
2022. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Nem vagyok benne biztos, hogy normális, ha valaki nem tud elmenni olyan gyorsan.

Főleg, ha az én örömöm azt jelenti, hogy a partner számára kevesebb az élvezet az egészben.

2022. máj. 3. 18:36
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

"Főleg, ha az én örömöm azt jelenti, hogy a partner számára kevesebb az élvezet az egészben."


Férfiként ezt cáfolnám. Pl azért IS nyalok mert élvezem. A csiklót simogatni sem vesz el az élvezetemből. Kissé torzan látod a szexualitást. Itt nem csak a pasi lesz a hibás. Ezen mi nem tudunk segíteni, te ezt már eldöntötted. Menj szakemberhez vagy keress másik partnert.

2022. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
77%
69? Ott senkinek "nem vesz el" az élvezetéből a másik kényeztetése.
2022. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Az én partneremnek bár nem mondja, nem nagyon van oda az ilyesmiért. Persze, csinálja, de ha megkérem rá vagy odarakom a kezét, akkor is inkább elhúzza, gyorsan más témára tér. Gondolom, inkább koncentrálna a saját élvezetére.
2022. máj. 3. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!