Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem nekem való a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nekem való a szex?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és kb 4 éve van aktív szexuális életem. Korábban nagyon szerettem maszturbálni, főképp csiklósan. A pasikkal való szexet viszont már nem érzem olyan jónak és az évek alatt a maszturbációr sem élvezem már. Nem nagyon van hüvelyi orgazmusom, és csiklóit sem sikerült még senkinek se elérnie nálam. Sem nyalással, sem kézzel. Olvastam, hogy ez lehet azért, mert berögzült egy póz vagy erősség, és így másképp nem megy. Ez rám nem igaz, mert többféleképp is szoktam. A pasikkal kommunikálok rendese, de nem ment. Igényelném az előjátékot, de akikkel eddig voltam, nem sokat doflalkoztak vele, utójáték meg sosem volt, mert szex után elmegy a kedvük tőle. Úgy meg nem szeretem erőltetni, hogy látszik rajtuk, hátuk közepére sem kívánják, amúgyse szeretnek a férdiak nyalni.

Szóval nem élvezem a szexet, és most már az egészet sem, nemcsak az a baj, hogy nincs orgazmusom, hanem ninden olyan kellemetlen a mostani párommal is, nekem meg egyre kevesebb kedvem van hozzá.

Szerjntetek van olyan, hogy valakinek nem való a szex? Hogy egyszedűen nincs értelme annak, hogy mással együtt legyen? (Érzelmileg minden rendben van a párom es köztem)



2022. máj. 3. 17:57
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
69-et nem kedveli a párom, nem is hajlandó rá.
2022. máj. 3. 18:44
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

"de a párom nem szereti, ha magamnak csinálom"


Vs


"odarakom a kezét, akkor is inkább elhúzza, gyorsan más témára tér"


😳


Kuka. Egy nővel való szex ezzel is jár. A csikló kb a pénisz megfelelője. Ha ő a makkja nélkül nem képes orgazmusra, a nőnek miért kellene a csiklója nélkül? Guminővel viszont úgy szexel ahogy óhajt.

2022. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Nem mondta, hogy a csiklóm nélkül élvezzek. Ha én magamnak csinálom, akkor ő is odanyúl, hogy ne én csináljam, de amúgy elég hamar abbahagyja.

Nyilván azt szeretné, ha sokkal kevesebb ingerléstől, gyorsabban élveznék, nem lenne velem annyi macera.

2022. máj. 3. 18:48
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Az eddig olvasottak alapján inkább a partnerednek nem lenne való.

Egyértelmű, hogy vacak partnereid voltak eddig.

2022. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az a véleményem, aki punciba akarja dugni a farkát annak meg kell tanulnia "punciul"😃. Ahogy a nő is jó esetben élvezettel nyúl a farkamhoz, élvezettel szop le, úgy én is úgy fogom kényeztetni ahogy neki a legjobb. Ha ehhez a klitoriszt is izgatni kell nem probléma. Semmit nem vesz el az én élvezetemből. De vannak fura pasik, csak nem értem miért dugtok velük.
2022. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy normális partnert.

A szex nem a dugás.

A szex a közös élvezet.

Közös.

A pasi, ha ezt nem érti, akkor kuka. Ha ez már most itt tart, akkor abból kifejezett katasztrófa lesz pár év múlva. Dobd ki a pasit azonnal és keress valakit, aki szeret TÉGED. És hajlandó megtanulni hogyan működik a tested.


Kettes pont:

Szeresd magad, és hidd el, hogy a te élvezeted ugyanolyan fontos. Elég legyen a nyafiból, és az önsajnálatból. A legszebb szexuális évek állnak előtted.

2022. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
62%
Bocsi, kimaradt: 48F, az előző vagyok.
2022. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Keress hozzád való partnert, és akkor "való" lesz!
2022. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!